Družstvo dorostenek ve složení Kateřina Michálková, Vlaďka Jiráková a Šárka Jandová se stalo mistryněmi republiky ve střelbě ze vzduchové pušky vstoje. Pro Šárku Jandovou je to v pořadí již třetí mistrovský titul, zato Vlaďka Jiráková musela čekat a trpělivě trénovat dlouhých šest let.

Kateřina Michálková již z republikového šampionátu nějakou tu medaili přivezla, ale na zlatou si také počkala pět let. V kategorii jednotlivců obsadila Kateřina Michálková čtvrtou příčku výsledkem 405,8 bodu. Od bronzové medaile ji dělilo pouhých 0,3 bodu. Vlaďka Jiráková byla hned za ní na pátém místě, na šesté příčce skončila Šárka Jandová.

Jako nováček byla velmi úspěšná Klára Zíková, která obsadila ve své kategorii 20. místo, když si vytvořila nový osobní rekord. Dominik Klimeš po nevydařeném úvodu skončil patnáctý. V kategorii mužů černovický odchovanec Petr Nymburský vyhrál základní závod výsledkem 624,4 bodu a ve finále pak vybojoval stříbro. V týmové soutěži se stal mistrem republiky s družstvem Dukly Plzeň.