Divize

2. kolo: Chotěboř – Sokol Žďár A 10:7, Havlíčkův Brod – Sokol  Žďár B 10:0, Telč – Světlá 7:10, Třešť – Pelhřimov 5:10, TJ Žďár – Polná 10:6, Rovečné – Třebíč 9:9, 3. kolo: Chotěboř – Sokol Žďár B 9:9, Havlíčkův Brod – Sokol Žďár A 4:10, Telč – Pelhřimov 9:9, Třešť – Světlá 9:9, TJ Žďár – Třebíč 10:2, Rovečné – Polná 10:7.

Krajský přebor I

2. kolo: Pelhřimov B – Nížkov 10:4, Chmelná – TJ Žďár nad Sázavou B 10:3, Humpolec – Jihlava B 6:10, Třešť B – Chotěboř B 2:10, Velké Meziříčí – Jemnice 10:4, Náměšť nad Oslavou – Moravské Budějovice 6:10, 3. kolo: Pelhřimov B – TJ Žďár  nad Sázavou B 10:5, Chmelná – Nížkov 10:8, Humpolec – Chotěboř B 6:10, Třešť B – Jihlava B 2:10, Velké Meziříčí – Moravské Budějovice 10:6, Náměšť nad Oslavou – Jemnice 10:4.

Krajský přebor II

2. kolo: Chotěboř C – Nížkov B 10:6, H. Brod B – Přibyslav 10:4, Stojčín – Jihlava C 10:2, Pacov – M. Budějovice B 10:3, Hrotovice – Světlá B 4:10, Rouchovany – Ostrov HB 5:10, 3. kolo: Chotěboř C – Přibyslav 9:9, H. Brod B – Nížkov B 10:8, Stojčín – M. Budějovice B 10:3, Pacov – Jihlava C 10:7, Hrotovice – Ostrov HB 6:10, Rouchovany – Světlá  B 10:8.

Krajský přebor III

2. kolo: Spartak Pelhřimov C – Polnička 3:10, Chmelná B – TJ Žďár nad Sázavou C 10:3, Humpolec B – Lhotky 6:10, Kámen – Chotěboř D 7:10, Rokytnice nad Rokytnou – Brtnice 10:8, Vladislav – Humpolec C 10:5, 3. kolo: Spartak Pelhřimov C – TJ Žďár nad Sázavou C 10:5, Chmelná B – Polnička 7:10, Humpolec B – Chotěboř D 3:10, Kámen – Lhotky 7:10, Rokytnice nad Rokytnou – Humpolec C 10:6, Vladislav – Brtnice 10:4.

Okresní přebor I

4. kolo: Humpolec E – Stojčín-Polesí C 16:2, STS Pacov – Rodinov 8:10, Černovice – Těmice 17:1, Slavoj Pacov B – Spartak Pelhřimov E 16:2, Humpolec D – Spartak Pelhřimov D 0:18, Stojčín-Polesí B – Kamenice nad Lipou  12:6.

Okresní přebor II

4. kolo: Spartak Pelhřimov F – Rynárec 4:14, Kamenice nad Lipou B – Humpolec G 14:4, Rodinov B – Těmice B 6:12, Nový Rychnov – Horní Ves 8:10, Humpolec F – Černovice B 11:7, Božejov – Stojčín-Polesí D 11:7.

Okresní přebor III

4. kolo: Strměchy – Chmelná C 9:9, Kamenice nad Lipou D – Humpolec H 2:16, Osvobození Pelhřimov – Vlásenice 10:8, Slavoj Pacov D – Slavoj Pacov C 8:10, Humpolec I – Spartak Pelhřimov G 16:2, Rynárec B – Kamenice nad Lipou C 7:11.

Okresní přebor IV

5. kolo: Božejov B – Chmelná D 6:12, Spartak Pelhřimov H – Kamenice nad Lipou F 17:1, Nový Rychnov B – Humpolec J 8:10, Strměchy B – Černovice C 8:10.