První tým obsadil třetí příčku, béčko skončilo páté. Na turnaj nedorazilo družstvo BK Senec, proto se jednalo o malé mistrovství Vysočiny. Pro pelhřimovské hráče to byla cenná konfrontace, byla to výborná příprava na kvalifikace o národní finále.

Áčko BK Sojky sehrálo tři absolutně vyrovnané zápasy, bohužel pouze jeden skončil jeho vítězstvím. V prvním zápase s BK Vysočina měli Pelhřimovští  celou dobu mírně navrch a vyhráli o jediný bod, ale v koncovce se mohl radovat i soupeř. Nejlepší utkání sehrál tým s vítězem turnaje, domácími děvčaty. Pelhřimovští s tímto družstvem v loňské sezoně dvakrát prohráli rozdílem 25 bodů, proto porážka o osm bodů po vyrovnaném průběhu ukazuje na zlepšení. Poslední duel s domácími kluky Sojky prohrály o koš, když doplatily na vlastní chyby a nepřízeň rozhodčích – poměr odpískaných faulů byl 25:13.

Své další zkušenosti ve Žďáře sbíral také B tým Sojek, který skončil na pátém místě. Stejně jako u áčka se ukázalo, že je potřeba i nadále tvrdě pracovat na individuálních činnostech jednotlivců. Technické přestupky proti pravidlům družstvo stojí mnoho sil v obraně a šanci na lepší výsledky.

Z výsledků: Pelhřimov A – BC Vysočina 41:40, Pelhřimov A – Žďár nad Sázavou divky 44:52, Pelhřimov A – Žďár nad Sázavou kluci 39:41, Pelhřimov B – BC Vysočina 36:58, Pelhřimov B – Žďár nad Sázavou dívky 24:67, Pelhřimov B – Žďár nad Sázavou kluci 31:64. Konečné pořadí: 1. Žďár nad Sázavou dívky, 2. Žďár nad Sázavou kluci, 3. Pelhřimov A, 4. BC Vysočina, 5. Pelhřimov B. ⋌(vpl, va)