„Podařilo se nám navázat na nedělní výkon v Turnově. Díky bojovnosti a nasazení jsme zaslouženě vyhráli tuto těžkou sérii. Děkuji soupeřům za férový boj a skvělým divákům za podporu,“ prohlásil bezprostředně po skončení zápasu o všechno trenér Petr Zajíček. Pelhřimov v semifinále narazí na Čelákovice, série na hřišti soupeře začíná už v sobotu.

PELHŘIMOV – TURNOV 9:4

Branky a nahrávky: 1. Blažek (Fučík), 6. T. Kocián, 19. T. Kocián (Blažek), 23. Poduška (Blažek), 26. Blažek (Zrzavý), 40. Blažek, 42. Knězů (Váňa), 55. Fučík (Kocián), 57. Zrzavý (Poduška) - 2. Rozkovec (Balatka), 36. Rozkovec, 52. Sekyra (Palatínus), 58. Sekyra (Palatínus). Rozhodčí: Kropáček a Novák. Vyloučení: 2:5, navíc Vitásek (Turnov) 5 minut. Využití: 2:1. Diváci: 207. Třetiny: 3:1, 3:1, 3:2. Pelhřimov: Kuchař – T. Kocián, Blažek, Váňa, Knězů, Zrzavý, Poduška, Vlach, Mozr, Fučík, Hendrych, Brothánek, Drgoňa, Běhounek.