Náhradní termíny ještě nejsou známé. „Řešíme to. Myslím, že bychom měli mít jasno během tohoto týdne a předpokládám, že se zápasy odehrají někdy do dvou týdnů ve všední den. Navíc ještě řešíme, kdy odehrajeme druhý zápas s Joudrs, protože v pátek se před televizními kamerami odehrál jen jeden,“ prozradil havlíčkobrodský kouč Dušan Šnelly.

VÍKEND HROCHŮ
H. Brod – Joudrs 4:0
Zápasy s Tempem a Hladovými Hrochy byly odloženy

Mladíci Hrochů poprvé naskočili do zápasu, který přenášela televize v přímém přenosu. A nervozita se na nich nepodepsala a svůj duel zvládli vítězně, 4:0. „Předvedli jsme dobrý výkon v obraně, ale čekal jsem trochu víc od útoku. Ten je o zkušenostech, ale doufám, že s každým zápasem se bude náš útok zlepšovat,“ uznal Šnelly.

Důležitým článkem havlíčkobrodského týmu byl nadhazovač Michal Holobrádek, který určil i ráz zápasu. Reprezentační nadhazovač si připsal patnáct strike-outů. „V zápase jsem se cítil dobře. Jsem rád, že se nám povedl a doufám, že nám pomohl k našemu cíli. A to postup do play-off,“ řekl Holobrádek. Toho pochválil i trenér. „My na Michala spoléháme. Náš mladý tým zkrátka na jeho výkonech stojí,“ potvrdil Šnelly.