V tabulce jihočeského přeboru zůstávají na druhé příčce, když mají stejný počet bodů jako vedoucí Písek C.

STRAKONICE – PELHŘIMOV 67:64
Strakonice se sice nacházejí v dolních patrech tabulky, ale zápas sehrály s asi nejsilnější možnou sestavou. Hostům se vůbec nepovedl vstup do zápasu, do vedení se dostali až na konci první čtvrtiny. V tomto vývoji setrvala značná část druhé desetiminutovky, ale pak přišel totální výpadek hostujícího celku. Tři minuty dávali koše jen domácí, tento úsek hry vyhráli 16:0 a získali vedení o dvanáct bodů. Prakticky celý druhý poločas se tak nesl v postupném likvidování manka, dvě minuty před koncem Pelhřimov získal dokonce dvoubodové vedení. Zápas však dospěl do prodloužení, které se hostujícímu celku nepovedlo. Pelhřimov nedal ze koš ze hry, proměňoval jen šestky, což rozhodlo o jeho prohře.
Body za Pelhřimov: Kubíska 22, Fiala 20, Nehasil 10, Rizák 5, Hnát 3, Fučík, Novotný 2. Vývoj skóre po čtvrtinách: 16:16, 31:25, 50:36.

VIMPERK – PELHŘIMOV 60:65
Pelhřimov začal hodně vlažně. Hráčům chyběly pohyb i důraz v obraně a ani útočná hra nebyla bez chyb. Zápas tak spěl spíše k výhře domácího týmu, který před poslední čtvrtinou vedl o čtyři body. Pak konečně přišlo zlepšení, Pelhřimov poslední čtvrtinu vyhrál o devět bodů.
Body za Pelhřimov: Fiala, Rizák 21, Hnát 15, Nehasil 4, Fučík, Kubíska 2. Vývoj skóre po čtvrtinách: 17:14, 31:33, 54:50. Ostatní výsledky: Vimperk – BK Tábor B 67:46, Sokol Písek C – Kaplice 76:56, Písek B – Kaplice 65:67, Strakonice – Tábor B 85:39. ⋌