V rámci jihomoravského přeboru mužů vyhrály oba humpolecké týmy, plný počet bodů v duelu s Vracovem získaly i dorostenky. Jejich výhra je nesmírně cenná, protože humpoleckému týmu zajišťuje start na poháru republiky, který budou hostit Přeštice.

Jihomoravský přebor mužů

HUMPOLEC A – VRACOV 24:14

Od začátku byla lepší Jiskra, ale soupeř ze Slovácka až do 20. minutě držel krok ve vývoji skóre. Následná desetiminutovka ale dala vzniknou humpoleckému pětigólovému náskoku a také poklidnému druhému poločasu.

Branky Humpolce: Čmok, Kovář 8, Povolný 3, Rafaj, Archalous 2, Strádal. Poločas: 12:7. Humpolec A: Barták – Dolejš – Josef Machek, F. Čmok – Kovář, Archalous, Strádal, Povolný, Rafaj, Petr Čmok.

HUMPOLEC B – VRACOV 22:20

Celý první poločas byli lepší hosté, kteří přehrávali Humpolec v obranné i útočné fázi. Po přestávce se ale domácí rezerva rezehrála k fantastickému výkonu a nakonec nečeka, přesto však naprosto zaslouženě dovedla utkání do vítězného konce.

Branky Humpolce: Strádal, P. Čmok 8, Brož 6. Poločas: 9:12. Humpolec B: Vošický – Lesina – Prchal, F. Čmok, Herman – Strádal, P. Čmok, Brož.

Jihomoravský přebor dorostenek

HUMPOLEC – VRACOV 17:14

Branky Humpolce: Romanovská 7, Bartáková, Dolejšová 5. Poločas: 7:9. Humpolec: Brožová – Karásková – Bártlová, Fialová, Městková – Romanovská, Bartáková, Dolejšová, Kalivodová. (voš)