SLOVAN HAVÍŘOV – PELHŘIMOV 8:7
Úvod vyšel lépe domácím, i když v tom roli hrála náhoda. Bonczekovi sjel při střele míček tak šťastně, že se od tyče odrazil do sítě. V 9. minutě sice srovnal Knězů, ale pak už úřadovali hráči Havířova. Pětiminutové vyloučení Brothánka potrestali Gregor a Smeták, na 4:1 upravil v 18. minutě Posselt.

Také ve druhé části narůstal náskok domácích. V krátkém sledu se do listiny střelců zapsali Kozelský, Mrózek a Trunkrát, korekce Knězů přišla až poté. Kdo čekal, že je za stavu 7:2 rozhodnuto, mýlil se. Havířov poslední třetinu vypustil, hosté chytli druhý dech. Lisa a Poduška upravili na 7:4, pak sice zvýšil tvrdou střelou Posselt, ale Pelhřimov korigoval dál. Za pomoci tyče poslal míček do sítě Mozr, šibenici trefil Poduška a čtyřicet vteřin před koncem snížil na rozdíl gólu Lisa. Víc už ale Spartak nestihl.

Branky a nahrávky: 2. Bonczek (Mrózek), 15. Gregor (Skácel), 17. Smeták (Trunkát), 18. Posselt (Trunkát), 25. Kozelský (Smeták), 27. Mrózek (Raška), 28. Trunkát (Skácel), 49. Posselt (Kroček) – 9. Knězů (Zrzavý), 29. Knězů (Zrzavý), 42. Lisa (Poduška), 45. Poduška (Lisa), 53. Mozr, 55. Poduška (Venkrbec), 60. Lisa (Zrzavý). Rozhodčí: Gavlas a Mikula. Vyloučení: 1:1, navíc Brothánek (Pelhřimov) 5 minut. Využití: 2:0. Diváci: 44. Střely na branku: 34:24. Třetiny: 4:1, 3:1, 1:5. Pelhřimov: Venkrbec – Kocián, Švrkala, Váňa, Knězů, Zrzavý, Lisa, Poduška, Vlach, Mozr, Brothánek, Běhounek.

Ostatní výsledky 17. kola: Petrovice – Florbal Pegres Havířov 5:11, Hummel Hattrick Brno – Kladno 3:4, Karlovy Vary – Start 98 Praha-Kunratice 6:5 po prodloužení, 1. MVIL Ostrava – Florbal Chomutov 3:9.