Domácí se na zápas dobře připravili, když chtěli soupeři oplatit porážku, kterou utrpěli v Polné v roce 2003 při posledním startu Pacova v KP II. Tehdy Dominik Šesták nastoupil poprvé v KP II mužů co by šestnáctiletý kadet.

Důležité bylo, že do zápasu šel domácí Pacov s respektem a úkolem nedovolit soupeři jít v zápase do vedení. Na smeči úřadoval vynikající Tomáš Rubáček a Dominik Šesták, blokařské úkoly velmi dobře plnili Vlk s Římalem, který nastoupil netradičně na tomto postu. V obou zápasech výborně nahrával a koordinoval hru Březina.

Do zápasu zasáhl i velmi solidně Starka, který po zápase ihned spěchal do porodnice za svým čerstvě narozeným synem Honzíkem, který třeba taky jednou oblékne volejbalový dres Pacova. Ve druhém zápase si odehrál několik balonů na středu i Diviš. Všem hráčům patří velké poděkování za výkony, které předvedli v tak chladném a studeném počasí. Všichni bojovali do posledního balonu, i když to bylo velmi složité udržet se v tempu.

Polná nakonec neuhrála ani jediný set a Pacov plně potvrdil roli favorita. Soutěž vede bez jediné porážky.

PACOV - POLNÁ 3:0 a 3:0

Sety: 25:12, 25:16, 25:21 a 25:19, 25:22, 25:18. Pacov: Rubáček, Římal, Březina, Trocha, Šesták, Vlk. Střídali Starka, Diviš, Dvořák, Mašát.

LIBOR STUPKA