Mohl za to hned úvod. Radek Skála marně hledal recept na Vlastimila Bubna. Vyhrát dokázal je druhý set. Proto HB Ostrov stejně jako v pátek v utkání proti TJ Ostrava musel dotahovat.

Michal Obešlo se v duelu s Michalem Lebedou rozjížděl pomalu, ale po ztrátě setu zabral a ve zbylých dominoval. Ještě větší nadvládu za stolem předvedl Tomáš Tregler. Matyáši Lebedovi povolil uhrát jen čtrnáct míčků a dostal hosty do vedení.

Třetí bod přidal Michal Obešlo, ale bylo to drama. Vlastimil Buben ho dva sety vůbec nepustil do hry. Obešlo je ale bojovník, ve zbytku zápasu přidal a lepšími koncovkami setů strhl vítězství na svou stranu.

H. KRÁLOVÉ – HB OSTROV 1:3
Buben – Skála 3:1 (8, -8, 10, 8), Michal Lebeda – Obešlo 1:3 (9, -6, -9, 3), Matyáš Lebeda – Tregler 0:3 (4, -6, - 4), Buben – Obešlo 2:3 (1, 3, -11, - 10, - 7).