Nutno říci, že naprosto zbytečná. Spartak za Rožnovem herně příliš nezaostával, diametrální rozdíl mezi soupeři byl v proměňování vyložených šancí.

ROŽNOV P. R. – PELHŘIMOV 9:3
První třetina skončila bez branek a méně to těšilo Pelhřimov. „Nastoupili jsme s defenzivní taktikou, hráčům se dařilo taktické pokyny plnit. Dostali jsme se do celé řady šancí, jenže jsme je neproměnili," povzdechl si trenér hostů Petr Zajíček. Ve druhé části sice Spartak na vedoucí gól domácích ještě dokázal odpovědět, ale po chybách inkasoval ještě čtyřikrát. „Tím se naše hra rozsypala," přiznal kouč. Pelhřimov pak ještě zápas trochu zdramatizoval, když zásluhou Zrzavého a Hendrycha snížil na 6:3, jenže to bylo z jeho strany vše. Další laciné góly znamenaly už definitivní rozhodnutí.

Branky a nahrávky: 25. P. Barabáš (Velech), 31. Velech (Kratochvíl), 31. S. Barabáš (P. Barabáš), 36. Viktořík (J. Barabáš), 38. P. Barabáš (Čejpa), 48. Viktořík (S. Barabáš), 55. Doležel (Krhut), 56. Viktořík (Krhut), 57. Hegar (Doležel) – 25. Kučera (Zrzavý), 51. Zrzavý (Kučera), 54. Hendrych (Kos). Rozhodčí: J. Filipčík a O. Filipčík. Vyloučení: 1:2, navíc S. Barabáš (Rožnov) 5 minut. Využití: 1:0. Diváci: 103. Třetiny: 0:0, 5:1, 4:2. Pelhřimov: Venkrbec – Kos, Kocián, Švrkala, Kučera, Knězů, Zrzavý, Pithart, Fučík, Hendrych, Podařil, Běhounek.

Ostatní výsledky 5. kola: Znojmo – Black Angels 6:9, Start98 – Hattrick Brno 3:4 po prodloužení, MVIL Ostrava – Svitavy 5:10, Česká Lípa – Liberec 6:5.