Východočeši zápasu kralovali od začátku do konce. Brzy vedli 5:0, v poločase už si drželi šestibrankový odstup. Po přestávce domácí přece jen přidali, ale to už bylo o majiteli bodů rozhodnuto.

Útočníci humpolecké Jiskry se o branky skoro rovnoměrně rozdělili, nejvíce jich nastřílel Mikuláš Krejčí.

V neděli hraje Humpolec opět doma, od půl jedenácté přivítá Ostopovice. Ty v úvodním kole doslova rozstřílely Osek nad Bečvou.

HUMPOLEC – DOBRUŠKA 17:25
Branky Humpolce: M. Krejčí 6, Ehrlich, Brož 5, F. Čmok 1. Rozhodčí: Leugner. Diváci: 55. Poločas: 9:15. Humpolec: Barták - Koumar - Morava, Herman, M. Šidlák, Toman - M. Krejčí, Ehrlich , Brož, F. Čmok. Ostatní výsledky: Ostopovice - Osek nad Bečvou 26:18, Draken Brno - Pustějov 12: 17, Moravská Slavia Brno - Vítkovice 16:19, 1. NH Brno - Veselí nad Moravou 11:14.