Po těsné jednogólové výhře nad Moravskou Slavií Brno se na první příčku vrátili.

HUMPOLEC – MS BRNO 17:16
Domácí byli od úvodního hvizdu rozhodčího lepším týmem a postupně si budovali náskok. Na přestávku šli s nadějným třígólovým odstupem. V polovině druhého poločasu Jiskra vedla dokonce o pět gólů, ale pak na ní přišla krize. Domácím se úplně přestalo střelecky dařit, Moravská Slavia náskok neustále zmenšovala, takže to nakonec bylo drama. Jiskra ale zisk všech bodů nakonec uhájila.

Branky Humpolce: Kovář, Brož 6, P. Čmok 5. Poločas: 10:7. Humpolec: Barták, F. Čmok – Koumar – Dolejš, Morava, Herman, Petřík – Kovář, P. Čmok, Brož, Brabec.

Ostatní výsledky: Ostopovice – Veselí n. M. 23:26, Podhorní Újezd – Dobruška 21:16, Vítkovice – Osek n. B. 22:18, Kokory – Svinov 21:20, Stará Ves n. O. – Albrechtičky 14:20. (va, voš)