VIMPERK – PELHŘIMOV 66:76

Po vlažném začátku se pelhřimovští hráči dostávali jen pomalu do tempa, proto to byl tuhý boj po celé utkání. Po třech čtvrtinách byl stav nerozhodný 45:45 a Pelhřimov soupeři utekl až v poslední pětiminutovce. To se projevily především větší zkušeností hostů. Střelecky se zaskvěl především Fiala.

Body Pelhřimova: Fiala 24, Kubíska 17, Novák 12, Fučík 8, Hnát, Rizák 7. Čtvrtiny: 18:16, 20:18, 16:20, 12:22.

KAPLICE – PELHŘIMOV 75:85

V tomto utkání měl Pelhřimov první čtvrtinu ještě horší než tu ve Vimperku. Soupeř se prosazoval při každém útoku a hosté v jednu chvíli prohrávali dvanáctibodovým rozdílem. V průběhu druhé čtvrtiny už ale přišlo zlepšení a také i obrat ve skóre. To však nerozhodlo, Pelhřimov opět musel bojovat až do konce. Vítězství pečetil v poslední desetiminutovce, kterou vyhrál  o osm bodů.

Body Pelhřimova: Kubíska 28, Fiala 21, Nehasil 14, Fučík,Hnát 8, Rizák 4, Markvart 2. Čtvrtiny: 29:19, 13:25, 24:22, 9:17. ⋌(rz)