To je bilance, která opravňuje myslet na mety nejvyšší. „Přiznávám, chtěli bychom zabojovat o postup. Situace je k tomu příznivá, zvláště pokud dojde ke vzniku Interligy. Za takové situace by postupovaly dva týmy," nechal se slyšet předseda klubu a stále aktivní hráč Milan Podhradský.

Kamenice podzimní částí proplula ve velkém stylu, bodů mohla mít i víc. „Bohužel byly tam dva zápasy, které jsme prohráli těsným rozdílem. Můžeme spekulovat, co by bylo kdyby, ale to už nezměníme. Teď se musíme koukat dopředu, na to co bude," odmítá se zaobírat minulostí.

Kandidátů na nejvyšší mety je ve skupině D III. ligy hned několik. Pochopitelně se musí počítat s celkem Dubňan, silným týmem disponuje také Prostějov, z nováčkovského elánu těží Zlín. „Bodově se to sice v posledních podzimních kolech trochu rozdělilo, ale soutěž je stále nesmírně vyrovnaná. Každý může porazit každého, nikdo nemá nic dopředu jisté," ví Podhradský a dodává: „Jaro začneme zápasem proti Dubňanům a to hodně napoví."

Slovan půjde do druhé poloviny sezony bez jakýchkoliv změn v kádru. „Chtěli jsme se posílit, bohužel to nedopadlo. Takhle máme na soupisce šest hráčů. Vím, je to málo, jenže nechtěli jsme oslabit efko ani béčko. Hráči z těchto týmů ale budou připraveni do áčka zaskočit," informoval předseda klubu. Kuželkáři Slovanu mají oproti svým soupeřům jeden velký handicap. Klub nemá k dispozici čtyřdráhovou kuželnu. Hráči tak trénují na dvoudráze v Kamenici nad Lipou, o body hrají ve vypůjčené herně v Nové Bystřici.

Pozn: Celku Přerova bude po skončení soutěže odečteno osm bodů.