STARÁ VES – HUMPOLEC 16:20

Jiskra sice rychle získala vedení 4:1, ale pak už se jí nedařilo podle představ. V poločase totiž měla Stará Ves k dobru jednobrankové vedení. Po změně stran Humpolec rychle otočil a dvoubrankové vedení postupně zdvojnásobil.

Branky Humpolce: Brož, M. Krejčí 8, Zezula 4. Rozhodčí: Šimánek. Diváci: 40. Poločas: 9:8. Humpolec: F. Čmok – Koumar – Herman, Morava, M. Šidlák – Brož, M. Krejčí, Zezula, L. Krejčí.

VÍTKOVICE – HUMPOLEC 18:15

Hrál se vyrovnaný zápas, ale hosté se v něm ani jednou nedokázali dostat do vedení. Domácí v průběhu první půle získali náskok dvou branek, Jiskra deset minut před koncem sice srovnala, ale závěr utkání lépe vyšel týmu z Ostravy.

Branky Humpolce: Brož, M. Krejčí, Zezula 5. Rozhodčí: Šimánek. Diváci: 50. Poločas: 9:7. Humpolec: F. Čmok – Koumar – Herman, Morava, M. Šidlák – Brož, M. Krejčí, Zezula, L. Krejčí.

Ostatní výsledky – 7. kolo: Moravská Slavia Brno – Dobruška 20:23, 1. NH Brno – Osek nad Bečvou 16:14, Veselí nad Moravou – Pustějov 13:14, Vítkovice – Ostopovice 18:16, 8. kolo: Draken Brno – Dobruška 19:18, 1. NH Brno – Pustějov 12:18, Veselí nad Moravou – Osek nad Bečvou 21:14, Stará Ves nad Ondřejnicí – Ostopovice 28:24.

 1. Veselí n. M.⋌8 6 1 1 163:125 13

 2. Dobruška⋌7 6 0 1 163:125 12

 3. Draken Brno⋌7 4 2 1 142:131 10

 4. Pustějov⋌7 5 0 2 138:111 10

 5. Vítkovice⋌7 4 0 3 128:135  8

 6. 1. NH Brno⋌8 3 1 4 129:142  7

 7. Ostopovice⋌7 2 1 4 126:133  5

 8. Osek n. B.⋌8 2 1 5 137:169  5