HUMPOLEC – STARÁ VES 12:13
Zápas se hrál po dešti na mokrém povrchu. V úvodní desetiminutovce se soupeři pouze oťukávali, výsledkem byl fakt, že v polovině 11. minuty svítil na ukazateli skóre stav 1:1. Pak si hosté vybudovali tříbrankový náskok, který udrželi do přestávky. Po ní Jiskra několikrát vyrovnala, Stará Ves opětovně odskočila na tříbrankový rozdíl. Minutu před koncem bylo poněkolikáté vyrovnáno. Hosté následně získali vedení, Humpolec vybojoval trestný hod. Ten již po skončení hracího času prováděl P. Čmok, ale brankář hostí úspěšným zásahem rozjásal svůj tým.

Branky Humpolce: Rafaj 4, Kovář, Brož 3, P. Čmok 2. Rozhodčí: Václavik. Diváci: 100. Poločas: 4:7. Humpolec: Barták, F. Čmok – Dolejš – Petřík, Koumar, Lesina, Herman, Morava – Kovář, Rafaj, P. Čmok, Brož, Brabec.

HUMPOLEC – ALBRECHTIČKY
13:12
Úvod vyšel lépe hostům, kteří vedli 2:0. Poté si rozhodčí utkání všiml špatného střídání Albrechtiček, za což následovalo pětiminutové vyloučení, což hosty poněkud rozhodilo. V dalším průběhu hry se oba soupeři střídaly ve vedení. V samotné koncovce zápasu k radosti opět velmi slušně zaplněného stadiónu se lépe vedlo domácím, kteří nakonec i přes nepříliš přesvědčivý výkon nejtěsněji zvítězili. Rozhodla branka Brože.

Branky Humpolce: Rafaj 7, P. Čmok 3, Kovář 2, Brož 1. Rozhodčí: Váca. Diváci: 150. Poločas: 5:3. Humpolec: Barták, F. Čmok – Dolejš – Petřík, Koumar, Lesina, Herman, Morava – Kovář, Rafaj, P. Čmok, Brož, Brabec, Strádal.

Ostatní výsledky: Osek n. B. – MS Brno 13:17, Dobruška – Svinov 14:23, P. Újezd – Vítkovice 22:23, Ostopovice – Albrechtičky 10:21, Humpolec – Stará Ves 12:13, Osek n. B. – Veselí 15:21, Kokory – MS Brno 21:21, P. Újezd – Svinov 18:20, Dobruška – Vítkovice 16:17, Humpolec – Albrechtičky 13:12, Ostopovice – Stará Ves 17:23.