ST. VES – HUMPOLEC 23:15
V prvním poločase to byl vyrovnaný boj, soupeři se střídali ve vedení. Po přestávce se hostům přestalo dařit, domácí tak měli cestu k bodům otevřenou.
Branky Humpolce: Brož – 11, Rafaj – 3, P. Čmok – 1. Rozhodčí: Bukovský. Diváci: 80. Poločas: 11:11. Humpolec: Barták, F. Čmok – Koumar – Lesina, Herman – Rafaj, P. Čmok, Brož, J. Šidlák.

SVINOV – HUMPOLEC 26:20
Domácí v závěru poločasu získali dvoubrankový náskok a v tom druhém už dominovali.
Branky Humpolce: Rafaj – 9, P. Čmok – 8, Brož – 3. Rozhodčí: Přikryl. Diváci: 40. Poločas: 13:11. Humpolec: Barták, F. Čmok – Koumar – Lesina, Herman – Rafaj, P. Čmok, Brož, J. Šidlák.

Ostatní výsledky – 7. kolo: Dobruška – Draken Brno 20:12, Podhorní Újezd – Moravská Slavia Brno 24:24, Kokory – Osek nad Bečvou 19:16, 1. NH Brno – Studénka 14:18, Svinov – Ostopovice 22:15, 8. kolo: Dobruška – Moravská Slavia Brno 17:19, Podhorní Újezd – Draken Brno 12:21, Kokory – Studénka 22:19, 1. NH Brno – Osek nad Bečvou 14:20, Stará Ves nad Ondřejnicí – Ostopovice 17:19.