I bez trenéra Petera Kostky na lavičce začali házenkáři Nového Veselí sobotní utkání předposledního kola základní části letošního extraligového ročníku na palubovce Kopřivnice na výbornou.

Po sedmi minutách hry totiž vedli o čtyři branky – 1:5. Domácí se však posléze probrali a do šaten se odcházelo za těsného vedení hostujícího souboru – 15:16.

Po změně stran to bohužel vypadalo, jako by obě mužstva nastoupila s jiným týmem. Kopřivnice zlepšila prakticky vše, co se dalo, naopak Nové Veselí vstřelilo první branku až ve čtyřicáté minutě. Postupně tak ve skóre ztrácelo víc a víc.

Smlouvy s extraligovým klubem házenkářů Nového Veselí podepsal v závěru února sextet hráčů.
Nové Veselí si pojistilo služby některých opor, ale také talentovaných mladíčků

Sobotní podvečerní zápas tudíž nakonec skončil poměrně jasným rozdílem pěti branek – 32:27.

Na utkání posledního kola základní části letošního extraligového ročníku si musí házenkáři Nového Veselí chvíli počkat. Hráče pražské Dukly totiž na domácí palubovce vyzvou až poslední březnovou sobotu.

KOPŘIVNICE - NOVÉ VESELÍ 32:27
Sestava a branky: Studený, Šimovček – Korbel 6, Kocich 5/2, Ptáčník 5, Dodica 3, L. Bartůněk 2, F. Bartůněk 1, Halíček 1, Halla 1, Krčál 1, Parolly 1/1, Veselý 1, Gregorovič, Melichar, Štohanzl. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. ŽK: 2:3. Vyloučení: 1:4. Bez diváků. Poločas: 15:16.