Pocity měl smíšené. Po vydařené kvalifikaci přece jen myslel na titul. „Na druhou stranu mě potěšilo, že podle výsledků bych byl konkurenceschopný nejen mezi veterány,“ doplnil.

Po návratu z Prostějova luk odložil. Nezvykle. Miroslav Háva je totiž zvyklý trénovat hodně a nejen v prostorách svého klubu. Improvizovanou střelnici si před časem vybudoval i ve svém bytě. „Párkrát jsem sice luk natáhl v obýváku, ale jinak jsem tři týdny na něj nesáhl. Nějak při tom všem nebyla na sport nálada,“ přiznal, že měl jiné starosti.

Teď už ale zase myslí na lukostřelbu. Po uvolnění opatření je zase střelnice v areálu atletického hřiště v provozu. Háva, který je zároveň trenérem, tak spustí naplno přípravu na další závody. „Obnovujeme tréninky. Areál je otevřený, jen trošku tápeme v nařízeních. Chceme se ale chovat striktně podle nich, takže vždy budou trénovat jen dva. Někteří z nás tak budou na střelnici celé odpoledne, ale co se dá dělat. Mně osobně to zase tak moc nevadí, už jsem se hodně těšil,“ přiznal, že mu lukostřelecký sport už chyběl.