Krajský přebor I

12. kolo: Humpolec – Světlá nad Sázavou 10:7, Telč – Chmelná B 10:3, Žďár nad Sázavou B – Chotěboř B 3:10, Jiskra Havlíčkův Brod B – Jihlava B 10:6, Nížkov – Nové Dvory 9:9, Nové Město na Moravě – Lhotky 9:9.

 1. Světlá n. S.⋌12 8 2 2 0 113:78  38

 2. Chotěboř B⋌12 8 0 4 0 104:71  36

 3. Telč⋌12 8 0 4 0 104:77  36

 4. Jiskra H. Brod B⋌12 8 0 4 0  93:78  36

 5. Humpolec⋌12 7 1 4 0  99:84  34

 6. Žďár n. S. B⋌12 6 1 5 0  91:80  31

 7. Nížkov⋌12 5 2 5 0  94:98  29

 8. N. Dvory⋌12 4 3 5 0  85:108 27

 9. Jihlava B⋌12 4 1 7 0  81:102 25

10. Lhotky⋌12 3 1 8 0  82:100 22

11. Chmelná B⋌12 2 2 8 0  76:110 20

12. Nové Město⋌12 2 1 9 0  72:108 19

Ilustrační foto
Stolní tenisté Pelhřimova remizovali s lídrem divize

Krajský přebor II

12. kolo: Náměšť nad Oslavou – Rokytnice nad Rokytnou 10:7, Třebíč B – Moravské Budějovice A 7:10, Výčapy – Lukov 6:10, Slavoj Pacov – Humpolec B 8:10, Moravské Budějovice B – Jemnice B 9:9, Chotěboř C – HB Ostrov D 9:9.

 1. Lukov⋌12 9 1  2 0 112:76  40

 2. HB Ostrov D⋌12 9 1  2 0 113:69  40

 3. M. Budějovice A⋌12 9 1  2 0 113:65  40

 4. Náměšť n. O.⋌12 8 2  2 0 109:77  38

 5. M. Budějovice B⋌12 6 1  5 0 100:94  31

 6. Rokytnice⋌12 6 1  5 0 100:89  31

 7. Chotěboř C⋌12 4 3  5 0  87:100 27

 8. Sj. Pacov⋌12 5 0  7 0  83:101 27

 9. Třebíč B⋌12 4 0  8 0  87:104 24

10. Humpolec B⋌12 3 1  8 0  69:113 22

11. Jemnice B⋌12 2 1  9 0  78:113 19

12. Výčapy⋌12 1 0 11 0  66:116 15

Krajský přebor III

12. kolo: Třešť C – Kamenice nad Lipou B 10:5, Žďár nad Sázavou C – Velké Meziříčí B 10:2, Polná B – Kamenice 10:3, Spartak Pelhřimov B – Třešť B 3:10, Rovečné – Žďár nad Sázavou D 7:10, Chotěboř D – Světlá nad Sázavou B 8:10.

 1. Polná B⋌12 9 2  1 0 116:67  41

 2. Žďár n. S. C⋌12 9 1  2 0 112:67  40

 3. Třešť B⋌12 9 1  2 0 110:77  40

 4. Žďár n. S. D⋌12 9 0  3 0 109:81  39

 5. Rovečné⋌12 7 2  3 0 106:74  35

 6. Kamenice⋌12 5 1  6 0  89:91  28

 7. Třešť C⋌12 5 0  7 0  87:97  27

 8. V. Meziříčí B⋌12 4 1  7 0  91:102 25

 9. Světlá n. S. B⋌12 4 0  8 0  76:104 24

10. Kamenice n. L. B⋌12 3 1  8 0  71:106 22

11. Sp. Pelhřimov B⋌12 2 2  8 0  69:110 20

12. Chotěboř D⋌12 0 1 11 0  59:119 13