HATTRICK BRNO – PELHŘIMOV 5:3

Zápas začali lépe domácí, v 6. minutě vypálil po úniku po křídle Grábl a odražený míček uklidil do sítě Nagy. Brno bylo dál lepším týmem, v 15. minutě hosty od dalšího gólu zachránila tyč. Do šaten se přesto šlo za nerozhodného stavu, po otočce srovnal Vlach.

Druhá třetina posunula do výhody domácí. Na gól Marka sice ještě odpověděl Lisa, ale Brno přidalo další dva zásahy. Ve 35. minutě uspěl s dorážkou Hauser, patnáct vteřin před koncem třetiny udeřil podruhé v zápase Nagy.

Domácí pak už žádné drama nepřipustili. V 54. minutě nejprve neměnil skóre pelhřimovský brejk, na druhé straně přesně zamířil Andrle a bylo to už 5:2. Hosty mohlo těšit jen to, že měli v zápase poslední slovo. V poslední minutě se mezi střelce připsal Zrzavý.

Branky a nahrávky: 6. Nagy (Grábl), 22. Marek (Brom), 35. Hauser (Brom), 40. Nagy (Grábl), 54. Andrle (Brom) – 19. Vlach (Blažek), 30. Lisa (Blažek), 60. Zrzavý (Poduška). Rozhodčí: Sýkora a Tkáč. Vyloučení: 1:1 – bez využití. Diváci: 100. Střely na branku: 27:14. Třetiny: 1:1, 3:1. 1:1. Pelhřimov: Venkrbec – Kocián, Švrkala, Blažek, Knězů, Charouzek, Zrzavý, Lisa, Poduška, Vlach, Mozr, Hendrych, Brothánek, Běhounek.

Ostatní výsledky 19. kola: Petrovice – Vinohrady 11:4, Florbal Pegres Havířov – Litvínov 7:6, Karlovy Vary – Slovan Havířov 7:8 po samostatných nájezdech, Black Angels – Kladno 7:3, Svitavy – Chomutov 2:8, 1. MVIL Ostrava – Start 98 Praha-Kunratice 6:7.

 1. Florbal Havířov⋌18 12 0 2  4 126:93  38
 2. Black Angels⋌17  9 3 1  4 142:96  34
 3. 1.MVIL Ostrava⋌18  9 3 0  6 104:103 33
 4. Petrovice⋌16 10 0 2  4  99:85  32
 5. K. Vary⋌17  7 4 1  5 118:105 30
 6. Start 98⋌19  8 2 9  7 126:121 30
 7. Vinohrady⋌18  8 2 1  7  96:84  29
 8. Kladno⋌18  8 0 3  7 115:114 27