Hledání formy trvá. Spartak nestačil ani na Hattrick Brno

Pelhřimov – Série porážek nebere konce. Florbalisté Pelhřimova prohráli v Brně. Navíc po velmi špatném výkonu. „Tři vlastní góly, neproměnění jasných brankových příležitostí a dnes i netýmový výkon na body prostě nestačí,“ musel konstatovat zklamaný trenér Spartaku Jan Knězů.

15.1.2018

Ilustrační foto.Foto: Deník/Zdeněk Plachý

HATTRICK BRNO – PELHŘIMOV 5:3

Zápas začali lépe domácí, v 6. minutě vypálil po úniku po křídle Grábl a odražený míček uklidil do sítě Nagy. Brno bylo dál lepším týmem, v 15. minutě hosty od dalšího gólu zachránila tyč. Do šaten se přesto šlo za nerozhodného stavu, po otočce srovnal Vlach.

Druhá třetina posunula do výhody domácí. Na gól Marka sice ještě odpověděl Lisa, ale Brno přidalo další dva zásahy. Ve 35. minutě uspěl s dorážkou Hauser, patnáct vteřin před koncem třetiny udeřil podruhé v zápase Nagy.

Domácí pak už žádné drama nepřipustili. V 54. minutě nejprve neměnil skóre pelhřimovský brejk, na druhé straně přesně zamířil Andrle a bylo to už 5:2. Hosty mohlo těšit jen to, že měli v zápase poslední slovo. V poslední minutě se mezi střelce připsal Zrzavý.

Branky a nahrávky: 6. Nagy (Grábl), 22. Marek (Brom), 35. Hauser (Brom), 40. Nagy (Grábl), 54. Andrle (Brom) – 19. Vlach (Blažek), 30. Lisa (Blažek), 60. Zrzavý (Poduška). Rozhodčí: Sýkora a Tkáč. Vyloučení: 1:1 – bez využití. Diváci: 100. Střely na branku: 27:14. Třetiny: 1:1, 3:1. 1:1. Pelhřimov: Venkrbec – Kocián, Švrkala, Blažek, Knězů, Charouzek, Zrzavý, Lisa, Poduška, Vlach, Mozr, Hendrych, Brothánek, Běhounek.

Ostatní výsledky 19. kola: Petrovice – Vinohrady 11:4, Florbal Pegres Havířov – Litvínov 7:6, Karlovy Vary – Slovan Havířov 7:8 po samostatných nájezdech, Black Angels – Kladno 7:3, Svitavy – Chomutov 2:8, 1. MVIL Ostrava – Start 98 Praha-Kunratice 6:7.

15.1.2018 VSTUP DO DISKUSE

Ve škole v Novém Rychnově bylo hodně rušno.
11

Kvůli návštěvě z exotických zemí se mluvilo anglicky

Javořice 365.

Vysočina je skvělým krajem pro sport i relaxaci

Další medaile! Bronz pro Erbanovou, vybojovala ho ve sprintu na 500 metrů

Na nejkratší rychlobruslařské trati, sprintu na 500 metrů, vybojovala česká jezdkyně Karolína Erbanová bronzovou medaili! Lepší byla pouze zlatá Japonka Nao Kodairaová a stříbrná Korejka I Sang-Hwa.

Výhra ve skupině! Češi si poradili i se Švýcary

/FOTOGALERIE/ Ani ve třetím olympijském zápase nenašli hokejisté České republiky přemožitele a po úspěších nad Koreou a Kanadou v neděli ráno našeho času porazili Švýcarsko 4:1. Tím si zajistili vítězství ve skupině a přímý postup do čtvrtfinále.