Hledání formy trvá. Spartak nestačil ani na Hattrick Brno

Pelhřimov – Série porážek nebere konce. Florbalisté Pelhřimova prohráli v Brně. Navíc po velmi špatném výkonu. „Tři vlastní góly, neproměnění jasných brankových příležitostí a dnes i netýmový výkon na body prostě nestačí,“ musel konstatovat zklamaný trenér Spartaku Jan Knězů.

15.1.2018

Ilustrační foto.Foto: Deník/Zdeněk Plachý

HATTRICK BRNO – PELHŘIMOV 5:3

Zápas začali lépe domácí, v 6. minutě vypálil po úniku po křídle Grábl a odražený míček uklidil do sítě Nagy. Brno bylo dál lepším týmem, v 15. minutě hosty od dalšího gólu zachránila tyč. Do šaten se přesto šlo za nerozhodného stavu, po otočce srovnal Vlach.

Druhá třetina posunula do výhody domácí. Na gól Marka sice ještě odpověděl Lisa, ale Brno přidalo další dva zásahy. Ve 35. minutě uspěl s dorážkou Hauser, patnáct vteřin před koncem třetiny udeřil podruhé v zápase Nagy.

Domácí pak už žádné drama nepřipustili. V 54. minutě nejprve neměnil skóre pelhřimovský brejk, na druhé straně přesně zamířil Andrle a bylo to už 5:2. Hosty mohlo těšit jen to, že měli v zápase poslední slovo. V poslední minutě se mezi střelce připsal Zrzavý.

Branky a nahrávky: 6. Nagy (Grábl), 22. Marek (Brom), 35. Hauser (Brom), 40. Nagy (Grábl), 54. Andrle (Brom) – 19. Vlach (Blažek), 30. Lisa (Blažek), 60. Zrzavý (Poduška). Rozhodčí: Sýkora a Tkáč. Vyloučení: 1:1 – bez využití. Diváci: 100. Střely na branku: 27:14. Třetiny: 1:1, 3:1. 1:1. Pelhřimov: Venkrbec – Kocián, Švrkala, Blažek, Knězů, Charouzek, Zrzavý, Lisa, Poduška, Vlach, Mozr, Hendrych, Brothánek, Běhounek.

Ostatní výsledky 19. kola: Petrovice – Vinohrady 11:4, Florbal Pegres Havířov – Litvínov 7:6, Karlovy Vary – Slovan Havířov 7:8 po samostatných nájezdech, Black Angels – Kladno 7:3, Svitavy – Chomutov 2:8, 1. MVIL Ostrava – Start 98 Praha-Kunratice 6:7.

SERVIS

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Vychovatel 9 500 Kč Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) Vychovatelka školní družiny. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 9500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Základní škola a mateřská škola božejov, 394 61 Božejov. Informace: Alena Matoušová, +420 602 101 976. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 18 000 Kč Prodavači potravinářského zboží Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - PELHŘIMOV. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Kauflandu ve městě PELHŘIMOV. , , Pracovní náplň , • prodej masa , • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva , • manipulace se zbožím , , Požadujeme , • vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou , • chuť do práce , • nezaučené zaučíme , , Nabízíme , • pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou , • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky , • kreativní práci s lidmi s možností postupu , , V případě zájmu se v dopoledních hodinách zastavte přímo na prodejně, nebo svůj životopis zašlete na alehka@prochazka.cz.. Pracoviště: Pmu cz, a.s., pracoviště pelhřimov, ul. pražská, Pražská, č.p. 2276, 393 01 Pelhřimov. Informace: Adéla Lehká, +420 416 856 107. Výroba - Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení 90 Kč Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená Obsluha strojů. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč, mzda max. 150 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: Pracovní náplň: lnastavování kartonážních strojů, dohled nad kvalitou výroby, základní údržba přidělených strojů., , Požadujeme: základní čtení ve výkresech.. Pracoviště: Sapril morava s.r.o. - pracoviště humpolec, 396 01 Humpolec. Informace: Robert Rouč, +420 724 476 731. Výroba - Výroba Obsluha strojů 21 000 Kč Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva obsluha CNC pily. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: vyučení v oboru truhlář nebo jiném strojírenském oboru., Náplň práce: obsluha CNC pily, řezání dílců k dalšímu zpracování, zavážení desek VZV (oprávnění zajistíme)., Nabízíme: technické zázemí, stravenky, zaučení.. Pracoviště: Forsace s.r.o. - pracoviště, Matějkova, č.p. 2026, 393 01 Pelhřimov. Informace: Miroslav Vlček, +420 608 929 001.

Tomáš Řepka odehrál v dresu SK Panthers Čelákovice soutěžní zápas ve čtvrté třídě.
47

Soud projednával obžalobu Řepky. Hrozí mu osm let, k soudu nepřišel

Patrizio Stronati na snímku z semifinále fotbalového poháru MOL Cup mezi FK Mladá Boleslav a SFC Opava v Mladé Boleslavi 26. dubna 2017.
15

Myslel jsem, že si ze mě střílí, říká reprezentační nováček o pozvánce

Ligoví střelci převzali ceny

Košetice – Zakončení letošní pistolové ligy spojené s vyhlášením celkových výsledků s předání cen se v sobotu uskutečnilo na střelnici v Košeticích, kde se letošní pětikolová liga odehrávala.

Další změna ve FAČR! Vedoucím Sportovně-technického úseku je nově Jiří Kotrba

Změny ve Fotbalové asociaci České republiky pokračují. Novým ředitelem Sportovně-technického úseku se stal Jiří Kotrba. Pod něj bude spadat mimo jiné projekt regionálních fotbalových akademií, úseky grassroots, TOP soutěží či talentované mládeže.

Čelo tabulky se vyrovnává. Lídr prohrál

Pelhřimovsko - Už jen tři body mají k dobru na špici tabulky Poutník ligy fotbalisté Červené Řečice. Z Horní Cerekve si odvezli porážku 3:2. Na druhé příčce se trochu překvapivě drží Lukavec, který si s jistotou poradil se speřickým nováčkem.

Kamenici těší jen body, Pacovu přibyly starosti

Kamenice nad Lipou - Okresní derby v rámci I. A třídy fotbalistů mělo očekávaný výsledek. Po zlepšeném výkonu ve druhém poločase body získala domácí Kamenice a dál patří k širší špičce tabulky. Pacov po prohře 3:0 zůstal poslední.