Po bezbodovém výletu do Veselí nad Moravou opustil tým z Vysočiny první příčku v tabulce. Soutěž nyní vede Svinov, který zůstal jediným nepotraženým týmem.

VESELÍ N. M. – HUMPOLEC 23:17
Humpolečtí dobré výsledky z úvodních kol nepotvrdili, zápas byl vyrovnaný jen pět minut, kdy na ukazateli skóre svítil stav 3:3. Pak se projevily nedostatky hostů v defenzivní činnosti, Veselí si rychle vypracovalo tříbrankový náskok. Jiskra se herně dál trápila, proto odstup ve skóre ve zbytku zápasu jen narůstal.

Branky Humpolce: Brož 9, Rafaj 6, P. Čmok 2. Rozhodčí: Paško. Diváci: 50. Poločas: 12:8. Humpolec: Barták, F. Čmok – Koumar – Dolejš, Morava, Herman – Brož, Rafaj, P. Čmok, Brabec.

Ostatní výsledky – 5. kolo: Podhorní Újezd – Ostopovice 30:22, Moravská Slavia Brno – Dobruška 20:17, Osek nad Bečvou – Svinov 16:23, Kokory – Stará Ves nad Ondřejnicí 18:20, Albrechtičky – Vítkovice 12:11, předehrávka 9. kola: Ostopovice – Dobruška 19:24. (va, voš)