Jiskra se posunula na osmou příčku v tabulce a její naděje na záchranu soutěže hodně ožila.

HUMPOLEC – DOBRUŠKA 11:12
Utkání začalo velmi rozpačitě, ani jednomu z týmů se dlouho nedařilo docílit branky. Jako první skóroval až v končící 6. minutě domácí P. Čmok. Poté byl až do 20. minuty zápas vyrovnaný, oba soupeři se střídali v nejtěsnějším  vedení. Nicméně v závěrečné desetiminutovce první půle si Dobruška vypracovala až tříbrankový náskok, který Jiskra těsně před odchodem do kabin dosnížila rozdíl dvou gólů.

Humpolec zaspal úvod druhé části, soupeř odskočil na 7:11, ale to nerozhodlo. Dobrušce se přestalo dařit v útoku a pět minut před koncem domácí srovnali na 11:11. V dramatické koncovce zachránil lídra tabulky pokutový hod, který proměnil Laštůvka.

Branky Humpolce: Kovář 5, P. Čmok 3, Archalous, Rafaj, Brož 1. Rozhodčí: Bitner. Diváci: 100. Poločas: 6:8. Humpolec: Barták, F. Čmok – Koumar – Morava, Petřík, Dolejš, Machek, Herman – P. Čmok, Brož, Archalous, Kovář, Rafaj, Brabec, Povolný.

HUMPOLEC – MS BRNO 19:16
Zápas opět začal střeleckou nemohoucností obou týmů. Až v končící 5. minutě otevřel skóre humpolecký P. Čmok. Hosté se poprvé prosadili teprve ve 12. minutě, kdy snižovali na 2:1. Jiskra si několikrát během prvního poločasu dokázala vypracovat tříbrankový náskok, který hosté sice likvidovali, ale napotřetí se jim to už nepovedlo.

Po změně stran nejprve Brňané snížili na rozdíl jediné branky, ale poté domácí útočníci stříleli gól za gólem. Několikrát vedl Humpolec i rozdílem čtyř branek. V závěru přece jenom hosté snížili, ale těsně před závěrečným hvizdem pečetil výhru Humpolce Kovář.

Branky Humpolce: Kovář 9, P. Čmok 4, Rafaj 3, Archalous 2. Brož 1. Rozhodčí: Václavik. Diváci: 100. Poločas: 8:5. Humpolec: Barták, F. Čmok – Koumar – Morava, Petřík, Dolejš, Machek, Herman – P.  Čmok, Brož, Archalous, Kovář, Rafaj, Brabec, Povolný.