PELHŘIMOV – PARDUBICE 3:5

Pelhřimovu se podařil vstup do utkání, když se ujal ve 3. minutě vedení zásluhou Jaroslava Blažka. Hosté dlouho nemohli na Spartak najít recept, který vedení udržel až do konce třetiny. Po změně stran Pardubice vygradovaly výkon a s notnou dávkou štěstí otočily na 2:3.

Pelhřimov hosty v poslední části sice přehrával, ale více branek vstřelili Pardubičtí. Nejprve šťastně srovnal Koten, když vystřelil z poloviny hřiště a Zápotočný mazaně míček netečoval, na což hostující gólman nestihl zareagovat. Poté však domácí hráli, trefovali tyče, břevna, ale branku už nedali. „Zlepšili jsme výkon i nasazení oproti sobotě, bohužel nás o vítězství připravili vyložené šance, které jsme neproměnili,“ shrnul utkání trenér Pelhřimova Jan Koten.

Branky Pelhřimova: 3. J. Blažek, 38. Březina, 44. Koten. Střely na branku: 26:30. Třetiny: 1:0, 1:3, 1:2. Pelhřimov: Venkrbec – Kos, M. Blažek, L. Brychca ml., Lisa, J. Blažek, Koten, Švrkala, Zápotočný, Jirků, M. Piller, Březina. (jdv)