„Dramatické utkání rozhodl náš blackout na konci druhé třetiny, kdy nám soupeř odskočil o tři góly,“ našel klíčový moment zápasu trenér Petr Zajíček.

PANTHERS PRAHA – PELHŘIMOV 9:7

Branky a nahrávky: 3. Kalous (Lombino), 32. Šťovíček (Tomeš), 34. Šťovíček (Ptáčník), 36. Šťovíček, 37. Polcar (Hradec), 37. Kolář (Kalous), 46. Polcar (Mochan), 59. Mochan (Hradec), 60. Šťovíček – 20. Knězů, 30. Zrzavý (Vlach), 33. Blažek (Fučík), 50. Fučík (Běhounek), 54: Fučík (Zrzavý), 57. Běhounek (Hendrych), 60. Blažek (Zrzavý). Rozhodčí: D. Bezucha a M. Bezucha. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:2. Diváci: 75. Třetiny: 1:1, 5:2, 3:4. Pelhřimov: Kuchař – Kocián, Švrkala, Blažek, Knězů, Zrzavý, Poduška, Vlach, Fučík, Hendrych, Brothánek, Běhounek.
Ostatní výsledky: Kobylisy – Plzeň 9:10 po prodloužení, Čelákovice – Děčín 10:7, Kadaň – Turnov 8:7 po prodloužení, Wizards Praha – Mukařov 8:6, Králův Dvůr – Jaroměř 5:4 po nájezdech.
Čelo tabulky: 1. Čelákovice – 20, 2. Pelhřimov – 18, 3. Panthers Praha – 17, 4. Jaroměř – 16, 5. Mukařov 14, 6. Králův Dvůr – 12.

Vítězem podzimní části III. třídy se stali fotbalisté Nového Rychnova B.