Totožného názoru je i trenér Spartaku Petr Zajíček. „Bohužel není to pro nás příznivý výsledek. Byli jsme lepším týmem a minimálně dva body jsme si zasloužili. Udělali jsme ale dost chyb," uvedl.

PASKOV – PELHŘIMOV

8:7 po prodloužení

Pelhřimovu se až dosud dařily vstupy do zápasů, ale v tomto utkání ho nezvládl.  Na konci 7. minuty po  trefách Růžičky prohrával už 2:0. Pak sice Jirků snížil, ale domácí odpověděli dalšími dvěma góly. „První třetina byla z našeho pohledu nejhorší. Trápil nás velmi špatný povrch v hale, kupili jsme chybu za chybou," přiznal Petr Zajíček.

V úvodu druhého dějství sice domácí zvýšili na 5:1, ale pak přišel velký návrat Spartaku do zápasu. Dvakrát se trefil Zrzavý a když po gólu přidali Brychca a Bína, šlo se na druhou přestávku za nerozhodného stavu. Vítěze neurčila ani třetí třetina, takže došlo na prodloužení. To však skončilo už po 58 vteřinách, uťal ho trefou domácí Řezák.

V pátek a v sobotu už se Pelhřimov konečně představí svým fanouškům, když na zrekonstruované palubovce tělocvičny ZŠ Osvobození přivítá Žďár nad Sázavou a Litvínov.

Branky a nahrávky: 5. Růžička (Řezák), 7. Růžička (Řezák), 11. Maier (Svoboda), 13. vlastní, 28. Řezák (Slaný), 49. Růžička (Janečka), 50. Šobich (Kalous), 61. Řezák (Janečka) – 8. Jirků (Poduška), 28. L. Brychca (Bína), 30. Bína (Švrkala), 35. Zrzavý (Kos), 40. Zrzavý (Kos), 48. Bína (Beránek), 58. Jirků (Kos). Rozhodčí: Both, Vašíček. Bez vyloučených. Střely na branku: 18:26. Diváci: 40. Třetiny: 4:1, 1:4, 2:2 – 1:0. Pelhřimov: Venkrbec – Brychca, Kos, Jirků, Bína, Fučík, Švrkala, Kučera, T. Koten, Zrzavý, Beránek, Poduška.

Ostatní výsledky 6. kola: Pardubice – Královské Vinohrady 6:7, Česká Lípa – Žďár nad Sázavou 5:2, Znojmo – Havlíčkův Brod 13:3, 1. MVIL Ostrava – Kladno 2:4, Litvínov – Hattrick Brno 7:4.