Florbalisté Spartaku prospali dvě třetiny, body si tak odvezl soupeř do Rožnova

Pelhřimov – Hodně hořkou prohru utrpěli pelhřimovští florbalisté v šestém kole I. ligy. V domácím prostředí podlehli průměrnému Rožnovu pod Radhoštěm.

29.10.2014

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Kacerovský

PELHŘIMOV – ROŽNOV 2:5
Po zlepšených výkonech Spartaku se něco podobného nečekalo. Domácí byli od samého začátku pomalejší, navíc dělali chyby v defenzívě. Už ve 2. minutě měl tutovku Viktořík, ale lekl se jí a vystřelil vedle. V 7. minutě si Krhut počínal lépe. Beckhendem dostal míček do sítě a Rožnov si užíval vedení. Pelhřimov to neprobralo, takže hosté trestali dál. Rýpar zpoza branky našel Bártka a bylo to 0:2, třetí gól Rožnova obstaral Čejpa. Spartak marně hledal rytmus a když si Charousek v úvodu druhé části vstřelil vlastence, bylo prakticky rozhodnuto. Domácí přece jen korigovali. Skóre měnila dvakrát tečovaná střela Knězů, přesilovku využil Fučík. Hosté však už další komplikace nedopustili. Jejich vítězství orazítkoval Polášek.

Branky a nahrávky: 47. Knězů (Charouzek), 51. Fučík (Poduška) – 7. Krhut (Viktořík), 13. Bártek (Rýpar), 17. Čejpa (Polášek), 23. vlastní, 55. Polášek (Velech). Rozhodčí: Baloun a Čížek. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. Diváci: 117. Střely na branku: 28:21. Třetiny: 0:3, 0:1, 2:1. Pelhřimov: Venkrbec – Kos, Charouzek, Švrkala, Kučera, Koten, Knězů, Zrzavý, Poduška, Fučík, Krůšek, David.

Ostatní výsledky: Svitavy – Litvínov 7:11, Hattrick Brno – Start 98 5:3, Česká Lípa – Opava 10:1, Kladno – Znojmo 2:8, Ústí nad Labem – Black Angels 8:5. ⋌(va)