Z Rožnova pod Radhoštěm se vraceli s prázdnou, v tabulce I. ligy zůstali předposlední.

ROŽNOV P. R. – PELHŘIMOV 9:5
Spartak mohl dostat do vedení Knězů, ale v 5. minutě po úniku při oslabení soupeřova brankáře překonat nedokázal. Domácí udeřili v 10. minutě. Doležel prošel přes několik bránících hráčů doslova jako nůž máslem a po akci přes celé hřiště i přesně vystřelil. Rožnovu to pomohlo a odstup ve skóre zvýšil. Z přihrávky Doležela vytěžil gól Viktořík, v 15. minutě se při hře čtyři na čtyři prosadil Polášek. Pelhřimov našel odpověď alespoň v samém závěru třetiny, přečíslení dva na jednoho přetavil v gól Knězů.
Z pohledu týmu z Vysočiny to však bylo na dlouhou dobu vše a ve druhé části domácí udělali významný krok k zisku všech bodů. Kromě toho, že byli herně aktivnější, navýšili skóre na 5:1. Po přihrávce Krhuta se klička i zakončení povedlo Rýparovi, chvíli před druhým klaksonem skóroval Barabáš, když těsně před tím trefil Bártek tyč.

Třetí třetina nabídla gólové hody, ale vývoj zápasu už to zdramatizovalo jen minimálně. Více než deset minut se hrálo podle not Rožnova a jeho náskok narostl až na rozdíl sedmi gólů. Pak domácí změnili způsob bránění a Pelhřimov si trochu vylepšil střeleckou bilanci. Dlouhou sterilitu střelců Spartaku ukončil zkušený Poduška v 52. minutě, pak sebral rožnovské obraně míček Kos a upravil na 8:3. Domácí nechali hosty jásat jen osmnáct vteřin, následně se prosadil Hrubý. Závěr přinesl střelecké úspěchy pelhřimovských Knězů a Kotena, na výhře domácích už to ale nemohlo nic změnit. „Škoda neproměněných šancí v první třetině a vzápětí inkasování laciných gólů," litoval trenér hostů Petr Zajíček.

Branky a nahrávky: 10. Doležel (Rýpar), 11. Viktořík (Doležel), 15. Polášek (Hrubý), 22. Rýpar (Krhut), 40. Barabáč (Čejpa), 42. Rýpar (Viktořík), 47. Velech (Rýpar), 52. Viktořík (Hrubý), 55. Hrubý (Knebl) – 20. Knězů (Kos), 52. Poduška (Zrzavý), 55. Kos, 57. Knězů (Kos), 58. Koten (Švrkala). Rozhodčí: K. Sojka, T. Sojka. Vyloučení: 2:4 – bez využití. Střely na branku: 31:20. Třetiny: 3:1, 2:0, 4:4. Pelhřimov: Venkrbec – Kos, Charouzek, Švrkala, Koten, Knězů, Zrzavý, Poduška, Fučík, Hendrych, Zajíček.

Ostatní výsledky: Start 98 – Hattrick Brno 2:4, Litvínov – Svitavy 8:1, Opava – Česká Lípa 4:6, Znojmo – Kladno 4:2, Black Angels – Ústí nad Labem 6:7 po prodloužení.