PELHŘIMOV – PODĚBRADY 52:41
Pro oba týmy to bylo důležité utkání. Pelhřimov potřeboval potvrdit dobrý vstup do sezony a soupeře, který začal ligu špatnými výsledky, porazit. Poděbrady ale nemají tak špatný celek, jak by se zdálo podle jejich předešlých výsledků, což se ostatně v tomto utkání ukázalo. Hostující družstvo tahalo za delší konec provazu, dařilo se mu hlavně střelecky. Naopak domácím hráčkám chyběla při střelbě jistota, takže postupem času na jeho straně narůstala nervozita. Pelhřimov za nepříznivého vývoje založil hru na agresivní obraně, což slavilo úspěch. Hráčkám Poděbrad začaly ve druhém poločase docházet síly, domácí tým palubovku ovládl a skóre otočil. Pochvalu zaslouží celé družstvo za obdivuhodnou vůli po vítězství a kolektivní výkon.

Body za Pelhřimov: Knížová 14, Šimková 11, Kuberová 9, Větrovcová, Vlčková 6, Adamcová 4, Hnátová 2 . Čtvrtiny: 10:15, 12:11, 11:7, 19:8.
Ostatní výsledky – 7. kolo: Týniště – Slovanka 49:72, Šumperk – Nymburk 71:54, Zlín – Příbor 54:64, 8. kolo: Týniště – Nymburk 46:70, Šumperk – Slovanka 62:52, Zlín – OSK Olomouc 57:34. ⋌(vp, va)