Stejný počet bodů má však i déčko Spartaku, ale v jeho neprospěch hovoří prohra ze vzájemného zápasu. Do boje o postup ještě může zasáhnout rezerva Stojčína, která je za vedoucím duem o tři body zpět. Na opačném pólu tabulky už zaostává Horní Ves.

Okresní přebor I
14. kolo: STS Pacov – Těmice 9:9, Humpolec D – Rynárec 16:2, Rodinov – Spartak Pelhřimov E 12:6, Slavoj Pacov B – Stojčín B 5:13, Horní Ves – Spartak Pelhřimov D 7:11, Stojčín A – Chmelná B 3:15.

 1. Chmelná B⋌ 14 11 3  0 184:68  39
2. Spartak D⋌ 14 12 1  1 173:79  39
3. Stojčín B⋌ 14 10 2  2 151:101 36
4. Rodinov⋌ 14  8 2  4 149:105 32
5. Humpolec D⋌ 14  6 4  4 146:106 30
6. Stojčín A⋌ 14  7 2  5 121:131 30
7. STS Pacov⋌ 14  6 2  6 127:125 28
8. Těmice⋌ 14  5 2  7 124:130 26
9. Sj. Pacov B⋌ 14  3 1 10  93:159 21
10. Spartak E⋌ 14  2 2 10  91:161 20
11. Rynárec⋌ 14  2 1 11  83:169 19
12. H. Ves⋌ 14  1 0 13  72:180 16

Okresní přebor II
14. kolo: Chmelná C – Včelnička 12:6, Humpolec E – Černovice B 9:9, Rodinov B – Humpolec F 5:13, Slavoj Pacov C – Božejov 9:9, Spartak Pelhřimov F – Stojčín C 6:11, Kamenice nad Lipou – Nový Rychnov 11:7.

 1. Kamenice⋌ 14 13 1 0 165:87  41
2. Humpolec F⋌ 14 10 2 2 166:86  36
3. Rodinov B⋌ 14  6 3 5 131:121 29
4. Spartak F⋌ 14  6 2 6 127:123 28
5. Včelnička⋌ 14  6 2 6 127:125 28
6. Černovice B ⋌ 14  6 1 7 122:130 27
7. Humpolec E⋌ 14  5 3 6 119:133 27
8. Chmelná C⋌ 14  6 0 8 106:146 26
9. N. Rychnov⋌ 14  5 1 8 116:135 25
10. Stojčín C⋌ 14  4 2 8 114:137 24
11. Božejov⋌ 14  4 2 8 116:136 24
12. Pacov C⋌ 14  2 3 9 101:151 21

Okresní přebor III
14. kolo: Těmice B – Vlásenice 15:3, Osvobození Pelhřimov – Humpolec G 4:14, Stojčín D – Slavoj Pacov D 8:10, Humpolec H – Spartak Pelhřimov G 9:9, Strměchy – Chmelná D 10:8, Humpolec I – Nový Rychnov B 14:4.

 1. Humpolec H⋌ 14 13 1  0 186:66  41
2. Spartak G⋌ 14  9 2  3 157:95  34
3. Humpolec I⋌ 14  9 1  4 154:98  33
4. Těmice B⋌ 14  9 1  4 167:85  33
5. Strměchy⋌ 14  8 1  5 132:120 31
6. Humpolec G⋌ 14  8 0  6 142:110 30
7. Stojčín D⋌ 14  6 1  7 122:130 27
8. Pacov D⋌ 14  6 1  7 107:145 27
9. Osvobození⋌ 14  4 0 10  98:154 22
10. Vlásenice⋌ 14  4 0 10  91:161 22
11. Chmelná D⋌ 14  3 0 11  85:167 20
12. N. Rychnov B⋌ 14  1 0 13  71:181 16

Okresní přebor IV
17. kolo: Spartak Pelhřimov I – Kamenice nad Lipou D 8:10, Putimov – Slavoj Pacov E 14:4, Černovice C – Spartak Pelhřimov H 10:8, Rynárec B – Božejov B 14:4, Strměchy B – Kamenice nad Lipou C 7:11.

 1. Rynárec B⋌ 16 14 2  0 224:64  46
2. Kamenice B⋌ 15 14 0  1 222:48  43
3. Putimov⋌ 16 11 0  5 170:118 38
4. Spartak H⋌ 16 10 0  6 171:117 36
5. Sj. Pacov E⋌ 15  8 3  4 153:117 34
6. Černovice C ⋌ 16  8 2  6 151:137 34
7. Božejov B⋌ 16  8 1  7 141:147 33
8. Kamenice C⋌ 15  7 2  6 134:136 31
9. Vlásenice B ⋌ 15  6 1  8 116:154 28
10. Spartak I⋌ 16  3 2 11  96:192 24
11. Kamenice D⋌ 15  3 1 11  98:172 22
12. Strměchy B⋌ 16  1 2 13 103:185 20
13. Kamenice E⋌ 15  0 0 15  39:231 15