Ta hostovala v týmu Sokola Brno. V soutěži I. ligy startovalo sedm celků. Titul vybojoval Sokol Kampa Praha, Brno zůstalo zpět o pouhou desetinku.

„Jiříková vsadila na sestavy nižších obtížností, ale provedla je velice kvalitně a pracizně. V jednotlivkyních skončila na pěkném osmém místě,“ uvedla předsedkyně SG Pelhřimov Světlana Zourová. Nejlepšího bodového hodnocení mezi jednotlivkyněmi dosáhla Tereza Schu〜sterová, která reprezentovala Spartu Praha.

Lucii Jiříkovou čekají letos ještě dva závody v barvách Sokola Brno. Prvním z nich je Sokolský závod v Praze a druhým pak Krumlovský zvoneček.

V Brně se bojovalo o republikové vavříny i v dalších kategoriích. V nejvíce sledované extralize doslova dominoval Sokol Brno, který porazil o patnáct bodů Bohemians.

Mladé závodnice, které jsou řazené do takzvané II. ligy, našly mistryně v týmu Sokola Kampa Praha. Tradiční pelhři〜movské soupeřky z Merkuru Č. Budějovice obsadily čtvrtou příčku, když o medaile přišly po nepovedených vystoupeních na kladině.