HUMPOLEC A – OSTOPOVICE 23:16
Domácí házenkáři začali sebevědomě a v podstatě již po odehrání úvodní dvacetiminutovky bylo o vítězi rozhodnuto. Ve zbývající části zápasu již Jiskra svůj náskok s přehledem kontrolovala, dramatickou koncovku nepřipustila.
Branky Humpolce A: Rafaj 8, Strádal, P. Čmok 6, Kovář 2, Brabec. Poločas: 14:7. Humpolec A: Barták – L. Koumar - Petřík, Lesina, Machek, F. Čmok - Strádal, P. Čmok, Rafaj, Kovář, Brabec, Brož.

HUMPOLEC B – OSTOPOVICE 21:22
Obě družstva hrála uvolněně a tak padaly branky na obou stranách. V dramatické koncovce rozhodli hosté až proměněním pokutového hodu už po skončení řádné hrací doby.
Branky Humpolce B: Herman 10, Brabec 8, Brož 2, M. Povolný. Poločas: 11:10. Humpolec B: F. Čmok, Váňa - Lesina - Chadim, T. Kudrna - Brabec, Brož, M. Povolný, Herman.