Házenkářky Humpolce na Moravskou Slávii Brno nestačily.

Jihomoravský přebor žen
HUMPOLEC – MS BRNO 12:19

Prakticky jednoznačný zápas. Hostující házenkářky měly navrch od samého začátku, domácí tým předčily ve všech směrech.
Branky Humpolce: Pokorná, Bartáková 4, Sedláková, Zdarsová 2. Poločas: 9:13. Humpolec: Ešnerová - Žatečková - Kokejlová, Zvědělíková, Městková - Indrová, Sedláková, Pokorná, Zdarsová, Romanovská, Kalivodová, Bartáková.

Jihomoravský přebor mužů
HUMPOLEC A – MS BRNO B 29:14

Za chladného počasí a na mokrém povrchu dominovali domácí házenkáři, když předčili Brňany v obraně i v útoku. Střelecky se dařilo Strádalovi.
Branky Humpolce A: Strádal 15, Rafaj 8, Kovář 6. Poločas: 15:6. Humpolec A: Váňa - Machek – T. Kudrna, Chadim - Kovář, Rafaj, Strádal.

HUMPOLEC B – MS BRNO B 20:19
Před hrstkou nejvěrnějších humpoleckých fanoušků se odehrálo velmi dramatické utkání. Po celý průběh zápasu ani jeden z týmů nedokázal získat větší než dvoubrankový náskok. V samotném závěru získali domácí výhodu trestného hodu z deseti metrů, který již po vypršení řádné hrací doby dokázal proměnit přesnou střelou do levého horního rohu branky v tomto utkání střelecky disponovaný Jan Herman.
Branky Humpolce B: Herman 10, P. Čmok, Brabec 3, Brož, M. Povolný 2. Poločas: 8:10. Humpolec B: F. Čmok, Barták – L. Koumar - Dolejš, Lesina – P. Čmok, Brabec, Brož, M. Povolný, Herman.