Postaralo se o to áčko, které si v následujících dvou zápasech připsalo na své konto dvě vítězství. Bohužel rezerva Jiskry na první bodový zápis čeká.

Jihomoravský přebor mužů

JIHLAVA B – HUMPOLEC A 18:22

V úvodních deseti minutách si Jiskra vypracovala čtyřbrankový náskok, který se sice pak na chvilku ztenčil o polovinu, jenže o přestávce už hosté vedli 16:10. To udalo ráz zbytku zápasu, a když se ve druhé půli přestalo dařit útokům, Humpolečtí si s přehledem zisk bodů pohlídali.

Branky Humpolce A: Strádal 9, Rafaj 4, Brož 2, Povolný. Poločas: 10:16. Humpolec A: Barták, F. Čmok – L. Koumar – Lesina, Machek, Herman – Brož, Šafránek, Povolný, Kovář, Rafaj, Strádal.

JIHLAVA B – HUMPOLEC B 22:14

Domácí potvrdili roli favorita, rozhodující náskok získali už v prvním poločase. Šest branek náskoku jim do zbytku zápasu dodalo sebevědomí.

Branky Humpolce B: Strádal 6, Rafaj 4, Povolný 2, Brabec, Brož. Poločas: 13:7. Humpolec B: F. Čmok – L. Koumar – Lesina, Herman, T. Kudrna – Brož, Šafránek, Rafaj, Strádal, Brabec, Povolný.

HUMPOLEC A – HUMPOLEC B 45:10

Od úvodního hvizdu dominovalo na hrací ploše první družstvo Jiskry, které rezervu Humpolce jednoznačně přehrávalo. Především v prvním poločase viděla hrstka diváků mnoho branek. Po přestávce začalo pršet, přesto první tým mužů dokázal náskok získaný v první části hry navýšit. Béčko bojovalo, ale na lepší výsledek to nestačilo.

Branky: Šafránek 15, Strádal, Kovář 12, Rafaj 6 – Povolný 8, Brabec, Brož. Poločas: 25:8. Humpolec A: Barták, F. Čmok – L. Koumar – Lesina, Machek – Kovář, Rafaj, Strádal, Šafránek. Humpolec B: L. Váňa – Herman – S. Koumar, T. Kudrna, Chadim, Michut – Brož, Brabec, Povolný, Chlád.