V závěrečném dvoukole jim k tomu stačila jedna výhra nad rezervním týmem Havlíčkova Brodu.

PACOV – H. BROD B 3:0 a 0:3
V souboji prvního s druhým, které dělil pouhý jeden bod v tabulce, rozhodl o majiteli přebornického titulu už první zápas. Pacov před diváky zcela zaplněnou halou místního gymnázia v utkání dominoval. Lepší byl ve všech herních činnostech a hosty ani jednou nepustil do koncovky.

Do druhého zápasu se sestava Pacova změnila. Před domácím publikem se na palubovce představili hráči, kteří nebyli v klíčovém utkání v základní šestce. Příležitost zahrát si tak dostali Starka, Stupka, V. Března a J. Diviš. Kombinovaná sestava čerstvého přeborníka bojovala, ale na soupeře nestačila. Přes prohru 0:3 na sety bylo k vidění velmi vyrovnané utkání. K zisku druhého setu hosté potřebovali dokonce jedenatřicet vyhraných míčů.

Pacov velmi vydařenou sezonu zakončí kvalifikací o druhou národní ligu, která se uskuteční v termínu od 23. do 25. března.

Sety: 25:9, 25:13, 25:16 a 17:25, 29:31, 20:25. Pacov: Rubáček, Vojtěch Březina, Vratislav Březina, Cába, Diviš, Hlásek, Kocour, Neumann, Stupka, Šesták, Vlk, Starka.