Šlágr jedenáctého kola okresního přeboru měl v úvodu očekávaný vývoj. Za delší konec provazu tahal Pelhřimov B a ačkoliv Žirovnice srdnatě vzdorovala, po čtyřiceti minutách vedl favorit 3:1. Poslední dvacetiminutovka však přinesla obrat. Slavoji se povedlo vyrovnat na 4:4, zápas pak v nájezdech rozhodl Novotný.

Spartak vede tabulku o jedenáct bodů, ale ta je na dalších místech hodně vyrovnaná. Kvůli nepřízni počasí se neuskutečnilo utkání Telč – Světlá nad Sázavou B a tým z Jihlavska se propadl až na pátou pozici.

Stříbro momentálně patří Ledči nad Sázavou. Svěřenci trenéra Jiřího Zoura udolali Humpolec B, když Jiskra výrazněji vzdorovala jen ve druhé třetině. Ledči pomohly změny v sestavě, ve třetí části vytáhla skóre až na 7:2. Humpolec korigoval dvěma góly v posledních čtyřech minutách.

Deset gólů vstřelil Čejov, ale drtivé vítězství z toho v souboji s HC Pelhřimov nebylo. Zvláště ve třetí třetině, kdy už bylo o majiteli bodů rozhodnuto, se hrálo prakticky bez obran, takže na humpoleckém zimním stadionu padlo šestnáct branek. Hattricku dosáhl čejovský Tomáš Chudoba. Doslova šokem skončil zápas Počátek s Horní Cerekví. Počátky sice patří do druhé poloviny tabulky, ale Horní Cerekev až do této chvíle platila za otloukánka soutěže. V první třetině to na překvapení nevypadalo. Počátky ji vyhrály 3:2. Druhá dvacetiminutovka přinesla až neuvětřitelný obrat a devět branek Horní Cerekve. Ta už zasloužené vítězství s přehledem udržela.

Výsledky: Spartak Pelhřimov B – Žirovnice 4:5 SN (1:0, 2:1, 1:3), Moucha 2, Růžička, M. Lhotský – Dvořák 2, Písař, Krtek, rozhodující nájezd Novotný, Ledeč nad Sázavou – Humpolec B 7:4 (3:1, 1:1, 3:2), Čejov – HC Pelhřimov 10:6 (3:1, 3:0, 4:5), T. Chudoba 3, Vašek 2, Tauber, Eremka, P. Chudoba, Folejtar, Hlavnička – Šablatůra, Doubek, Holakovský, P. Studnička, Bartoška, Beneš, Počátky – Horní Cerekev 3:12 (3:2, 0:9, 0:1), Schrotter 3 – R. Louša, Vomastek, Hřeben 2, Zadražil, Jan Nacházel, Martínek, P. Louša, Kot, Holas.