ŽĎÁR – PELHŘIMOV 6:1
Pelhřimovští nezačali dobře a hned ve třetí minutě inkasovali z první vážnější akce Žďáru. Domácí pokračovali ve svižném tempu a o chvilku později vedli už 2:0. Spartak nehrál špatně, snažil se, bojoval, ale trošku ho nalomil nešťastný gól, který inkasoval, když si jeden z bránících hráčů srazil míček přesně do brány.

Po druhé části hry se šlo do kabin za vedení Žďáru 4:1, když jedinou branku Pelhřimova vstřelil Jirků. Poslední třetina se nesla v duchu dohrávání, Pelhřimovští sice stříleli, ale dvě branky padly už pouze do jejich sítě.

„Hodně nás ovlivnila nešťastná třetí branka. V soupisce chyběl Švrkala, což nám v obraně také klidu nedodalo a na jeho místo musel jít útočník Blažek. Teď máme v podstatě dvacet dní pauzu, takže se musíme snažit s touto krizí něco udělat a dám tým opět do kupy,“ okomentoval nevydařené utkání trenér Pelhřimova Martin Kos.

Branka Pelhřimova: 40. Jirků. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 31:26. Třetiny: 3:0, 1:1, 2:0. Pelhřimov: Venkrbec – Piller, Čech, Jirků, Poduška, Březina – J. Blažek, Koten, Paták, Maršík, Bína.