Jihomoravský přebor mužů
HUMPOLEC A – VRACOV 17:14

V úvodu si hráči Jiskry rychle vytvořili tříbrankový náskok. Poté však hosté ze Slovácka překvapivě dokázali držet krok, přesto domácí těsně před přestávkou šli do malého trháku. Hosté to však nevzdali a v polovině druhé půle dokonce o gól vedli. Závěr ovšem patřil Jiskře, která tak roli favorita přece jen potvrdila.
Branky Humpolce A: P. Čmok 14, Kovář 2, Šafránek 1. Poločas: 10:7. Humpolec A: Barták – L. Koumar – Machek, F. Čmok, Šebesta – Kovář, Povolný, P. Čmok, Šafránek, Brož.

HUMPOLEC B – VRACOV 19:13
Od úvodního hvizdu si začala domácí rezerva postupně vypracovávat náskok. Ve druhé polovině zápasu již Vracov příliš házené neukázal, hráči a trenér hostů obdrželi od rozhodčího postupně dvě žluté karty a jednu kartu červenou. Domácí mladíci se tím nenechali rozhodit a dovedli zápas do vítězného konce.
Branky Humpolce B: P. Čmok 10, Šafránek, Brož 4, Povolný 1. Poločas: 11:7. Humpolec B: Vošický, F. Čmok – L. Koumar – Lesina, Šebesta, S. Koumar – Povolný, P. Čmok, Šafránek, Brož.

Jihomoravský přebor žen
HUMPOLEC – VRACOV 20:13

O jednoznačném vítězství rozhodla domácí děvčata v samém úvodu. Do přestávky získala Jiskra šestibrankový náskok. Po změně stran nejprve hostující hráčky snížily na rozdíl třech branek, vzápětí však házenkářky z Vysočiny náskok opět navýšily a poté již bez jakýchkoli potíží dokráčely k suverénnímu vítězství.
Branky Humpolce: Zdarsová, Pokorná, Sedláková 5, Horáková 3, Novotná, Romanovská 1. Poločas: 9:3. Humpolec: Indrová, Ešnerová – Jůzlová – Vacková, Čurillová, Zvědělíková – Zdarsová, Novotná, Romanovská, Pokorná, Sedláková, Horáková.