Devětašedesátiletá Blanka Bajčíková odešla v úterý 29. ledna kolem desáté hodiny dopoledne z místa svého bydliště v obci Hadina – Čejov a do současné doby se do místa bydliště nevrátila a nepodala o sobě žádnou zprávu. „Žena se s ohledem na svůj zdravotní stav špatně pohybuje, působí zmateně a je dezorientovaná,“ doplnila informace policejní mluvčí Stanislava Miláčková.

Pohřešovaná Blanka Bajčíková jJe vysoká přibližně 170 centimetrů, má štíhlou postavu, rovné středně dlouhé zrzavé vlasy a modré oči. „Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se žena v současné době mohla nacházet nebo pohybovat, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158,“ dodala ve čtvrtek 31. ledna odpoledne policejní mluvčí.

Policisté po ženě vyhlásili celostátní pátrání. Veškeré dostupné informace i s jejím popisem byly předány policejním hlídkám, které prověřily místa, kde by se žena mohla pohybovat. Do současné doby se však pohřešovanou ženu vypátrat nepodařilo. Policisté po ní i nadále pátrají.

Další informace jsou ZDE.