Předjížděl přes plnou čáru a narazil do Škodovky

Řidič Škody Favorit jel okolo půl dvanácté po silnici I/19 od Pelhřimova na Tábor. Při odbočování u Obrataně směrem na Černovice jej předjížděl muž řídící vůz Opel. Ten zřejmě přehlídl Škodovku a z boku do ní narazil. Navíc porušil dopravní předpisy tím, že předjížděl v úseku s plnou čarou. Dva ze čtyř účastníků nehody vyvázli s lehkými zraněními. Škoda je 60 tisíc korun.

Jel tak rychle až skončil v mezi

Druhá nehoda se stala okolo půl jedenácté. Řidič Fiatu Punto jel z Pelhřimova směrem na Červenou Řečici. V ostré levotočivé zatáčce nepřizpůsobil rychlost jízdy terénu a auto skončilo čtyřikrát přes střechu převrácené v příkopu. Zraněný řidič byl převezen do pelhřimovské nemocnice. škoda činí 30 tisíc korun.

Rychlá jízda a smyk ve Speřici

V sobotu odpoledne jel řidiš Škody Fabie od Humpolce směrem na Koberovice. Průjezd Speřicemi ovšem nezvládl a v rychlosti vyšší, než-li je povolená, dostal smyk a narazil do budovy. Nehoda se obešla bez zranění, zato škoda činí 210 tisíc korun.

Úmyslné zapálení vozidla vyšlo na 100tisíc korun

Hasičská jednotka z Kamenice nad Lipou odbdržela ze soboty na neděli v 00:38 hlášení o požáru automobilu v Jírové ulici. Hasiči ihned vyjeli na místo a osobní automobil Seat Cordoba uhasili. Škoda činí 100 tisíc korun. Příčinou požáru bylo úmyslné zapálení. Po pachateli policie pátrá

S alkoholem za volantem a v příkopu

V neděli krátce před šestou hodinou ranní jela mladá řidička se svým vozem od Humpolce do Pelhřimova Svou spanilou jízdu v podnapilém stavu ovšem ukončila v příkopu a na boku, a to u odbočky na starou humpoleckou silnici do Pelhřimova. S lehkým zraněním byla dívka odvezena do nemocnice a vozidlo se škodou 60 tisíc korun odtaženo.