Trojice interpretů pochází z Liberce a mimo dlouholetého přátelství je spojuje právě hudba. Na koncertním turné tak nabídnou hned několik společných písní, jako jsou například Vesmírná, Polety, Ráno či Andělé. Hudební klip Andělé boduje na internetu již se třinácti miliony zhlédnutí.

„Kluci jsou velmi oblíbení a neustále nám chodí poptávky na jejich jednotlivá vystoupení. Věříme, že naservírovat z naší stáje všechny tři liberecké hvězdy najednou se setká se skvělou odezvou z řad fanoušků a zajistí nezapomenutelný večer všem příchozím,“ informoval Michal Novák z agentury RedHead Music, která turné pořádá.

Skupina ATMO Music na české hudební scéně vystupuje již od roku 2012. Za tu dobu stihla vydat celkem dvě alba a odehrát stovky koncertů po celé republice. Druhý vystupující, zpěvák Sebastian je známý svým hitem Toulavá a roku 2017 získal také hudební cenu Evropy 2 v kategorii Zpěvák Roku. Poslední z interpretů, Jakub Děkan, se proslavil díky talentové televizní soutěži. V dřívější době spolupracoval se známými umělci, jaké jsou Rybičky 48, Paulie Garand či Pekař.

Vstupenky na páteční pelhřimovskou zastávku v rámci Společného turné jsou v předprodeji za 280 korun. Koncert začne o půl osmé večer.