Slovenský zpěvák v září letošního roku vydal nové album s názvem Happiest Accidents, které představil nejprve v Americe jako předskokan písničkáře Marka Broussarda. Aktuálně se připravuje nejen na své akustické turné společně s mladým zpěvákem Jakubem Ondrou, ale také na hostování na koncertech skupiny Chinaski.

„Možná se ptáte, proč dvě turné najednou? Koncerty mě prostě baví a většinou jsem zatím vystupoval jako předskokan nebo host různým interpretům. Často mi po koncertech psali fanoušci na sociální síti, že by moc rádi viděli můj vlastní koncert, který trvá déle, než půlhodinový set předskokana,“ vysvětlil důvod hudebně nabytého podzimu Peter Aristone.

Fanoušci slovenského zpěváka se mohou těšit na hodinový koncert plný písní z čerstvě vydaného alba i na starší známé hity. V jeho repertoáru nebude chybět ani píseň od skupiny Linkin Park.

Peter Aristone zahájil svou pěveckou kariéru ve skupině Popcorn Drama, ze které později odešel a začal se věnovat sólové dráze, v rámci které svým fanouškům nadělil roku 2014 dárek v podobě prvního sólového alba. S písničkářem Jakubem Ondrou ho spojuje záliba koncertování v zahraničí a písně psané výhradně v angličtině. Celkem hudebníci během Společného turné navštíví devět zastávek.