V pátek 7. prosince zavítá do Pelhřimova devatenáctiletý zpěvák Kristián Alexandr Šebek, který svůj premiérový pelhřimovský koncert zařadil na seznam zastávek v rámci svého aktuálního vánočního turné.

Kristián Alexandr ŠebekNováček na pelhřimovském náměstí vsadil na pop. „Zazní hity slavných zpěváků a skupin jako například Karel Gott, Frank Sinatra, Waldemar Matuška, Charles Aznavour, Václav Neckář, Robbie Williams, Jiří Korn, Lionel Richie a samozřejmě také oblíbené vánoční písně, hity z filmových muzikálů i pohádek a další světově proslulé a divácky velmi oblíbené melodie,“ přiblížil svůj repertoár v rámci nadcházejícího vánočního turné sám Kristián Alexandr Šebek.

A dodal, že zvolený repertoár odpovídá přátelské a svátečně laděné atmosféře, se kterou se na vánočních akcích diváci velmi rádi setkávají.

Kristián Alexandr Šebek v roce 2015, kdy mu bylo šestnáct let, postoupil do velkého třesku soutěže Česko Slovensko má Talent. Loni už absolvoval vlastní vánoční turné, kdy zavítal do osmi měst v rámci vánočních trhů, náměstí a oslav příchodu nového roku.

Šebkův páteční koncert začíná v 19 hodin.

Stylový vánoční pop bude U Stromečku znít i o dva dny později. V neděli 9. prosince je na programu letošní prosincové série koncertů vystoupení Martina Vaverky s pianistou Ondřejem Křížem. Nedělní koncert začíná už v 17 hodin.