Třešničkou na dortu bude navíc vystoupení zajímavého hosta. Pohodové tóny swingu a popu v režii Big Bandu Biskupská z Prahy a Pěveckého sboru Arietta ze Žirovnice se sálem žirovnické sokolovny rozeznějí v pátek od 19 hodin. Jako host se představí Václav Noid Bárta.

Společná vystupování pražského a žirovnického sboru má na svědomí dlouholeté přátelství kapelníka Big Bandu Biskupská Milana Tolknera, který z blízkosti Žirovnice pochází, a ředitele tamní základní umělecké školy Zdeňka Zadražila.

Pěvecký sbor Arietta totiž k této škole patří. Vede ho sbormistryně Ludmila Zadražilová a kromě koncertů ve své domovině má sbor na kontě vystoupení například na Karlštejně či v sále České národní banky v Praze. Big Band Biskupská koncertuje od roku 2009 a za tu dobu se na jevišti představil například s Tomášem Savkou, Michaelou Noskovou, Ondřejem Rumlem či Františkem Zahradníčkem.

Václav Noid Bárta se 
v rámci české hudební scény zapsal na poli populární 
i rockové hudby. Jeho doménou je zejména charakteristický zpěv. Mimo jiné působí na scéně Hudebního divadla Karlín v Praze.