U svařáku určitě bude příjemné vydržet i o dvě hodiny později. „V pátek 30. listopadu od 19 hodin je na programu první koncert, a to s kapelou Jazz Pilgrim,“ vzkázal za organizátory akcí U Stromečku Jindřich Štěrba.

V neděli 2. prosince od 17 hodin dojde k rozsvícení vánočního stromu.

Další zábavě poskytne stánek se svařákem zázemí ve středu 5. prosince, a to v rámci tradiční mikulášské nadílky. Ta začíná v půl čtvrté odpoledne. „Otevřeno bude ale po celý zbytek prosince denně,“ připomněl Jindřich Štěrba.

Hned v pátek 7. prosince od 19 hodin se půjde na koncert Kristiána Alexandra Šebka, který je součástí interpretova Vánočního turné 2018. O dva dny později, v neděli 9. prosince, začne už v 17 hodin vystoupení Martina Vaverky a Ondřeje Kříže.

Ve středu 12. prosince se pelhřimovské Masarykovo náměstí přidá k akci Deníku Česko zpívá koledy, začíná se v 18 hodin. Následující koncert v pátek 14. prosince od 19 hodin obstará formace Tři tečky.

Do své druhé poloviny se letošní prosinec překlopí celodenním programem Vánoce na radnici v neděli 16. prosince.

V pátek 21. prosince od 19 hodin bude na programu koncert pod zavedenou značkou Václav Polanský & On Air.

V pondělí 24. prosince se stánek otevře v rámci méně formálního Štědrého dne U Stromečku. O den později se se půjde na koncert Luboše Rafaje a Petra Takse, také tato produkce připravená na 25. prosince začíná v 19 hodin.

Poslední koncert v pátek 28. prosince od 19 hodin bude patřit skupině Lazareth. „Vše pak završí v pondělí 31. prosince silvestr U Stromečku,“ doplnil Jindřich Štěrba.