V sobotu od 15 hodin vystoupí první z pozvaných interpretů Marta Topferova, a to v pacovském kině. Od 17 hodin pak na zámeckém nádvoří vystoupí Robert Křesťan a Druhá tráva. Ve 20 hodin je vystřídá Jaromír Nohavica. Od čtvrt na jedenáct zahraje v sokolovně kmenový orchestr Tančírny Třešť Zatrestband.

Nedělní program zahájí v 10 hodin Karolína Kamberská se Říkadly a křikadly, vystoupením pro děti, rodiče i prarodiče. Odpoledne se uskuteční debata se specialistkou na výživu a zdravotní prevenci Margit Slimákovou a bude představen projekt Komunitou podporované zemědělství, od 17 hodin už vystoupí Ivan Hlas Trio. V půl osmé začne koncert českého profesionálního hráče na didgeridoo Ondřeje Smeykala a jeho anglického hosta jménem Bear Love. Ten si s sebou přiveze obří gong, který zaujme posluchače svým netradičním zvukem.

Kromě posledního zmíněného vystoupení, za nímž návštěvníci zamíří do zámecké kaple, se veškerý nedělní program koná v zámeckém sále.

„Je těžké vybrat z programu vystoupení, které mě láká nejvíc. Těším se na všechny stejně. Doufám, že mi organizační povinnosti dovolí být úplně u všeho. Budu ráda, když s námi návštěvníci, kteří si přijedou poslechnout Jarka Nohavicu, zůstanou i na další koncerty, které dosahují srovnatelných kvalit," podotkla za pořadatele Pacovského poledníku Jana Hrušková.