PELHŘIMOV
V hudebním klubu Stará tiskárna bude sobotní večer horko. Vystupovat tam budou skupiny DNB Fatal terorist sound system a Guest: Zero sound system. Koncert začne ve dvacet hodin.

HUMPOLEC
Žáci pěvecké třídy Jany Borkové ze základní umělecké školy ukáží svůj pěvecký um na divadelní scéně humpoleckého kina od sedmi hodin večer.

KAMENICE NAD LIPOU
Richard Tesařík a jeho skupina Yo Yo Band přislíbili koncert na tento pátek od osmi hodin večer v tamním kulturním domě. Návštěvníci se mohou těšit na jejich největší hity.

PACOV
Tento pátek od pěti hodin večer začíná na náměstí v Pacově setkání s představiteli parlamentu ČR a kraje Vysočina.

V sobotu si přijdou na své všichni milovníci krásných a rychlých aut. Lancia klub pořádá další ze svých setkání. Od devíti hodin ráno budou vozy této značky vystaveny na náměstí.

Veselé loutkové představení si užijí pacovské děti v sobotu ve dvě hodiny odpoledne v tamním kině. Soubor Rolnička si pro ně k blížícímu se dni dětí připravil dvě pohádky, Pepík loupežníkem a Estráda.

POČÁTKY
Tradiční velkolepá oslava Dne přírody připadá na tuto sobotu. Kulturní zařízení města si pro všechny milovníky přírody nachystalo bohatý program. Součástí bude i zábavná akce Barevné dny, tedy komunikační kampaň na třídění odpadu.

Podskalák, tak to je název divadelní hry, kterou nastudoval počátecký ochotnický spolek, k příležitosti oslav 175. výročí svého založení. Premiéra se uskuteční v neděli od půl osmé večer. (tea)