„Lístky budou k dostání na místě za cenu 250 korun. Kdo bude chtít přijít, tak ať dorazí určitě už na devátou hodinu večer, kdy se klub otvírá. Možná však tentokrát otevřeme už kolem půl deváté. Jakmile totiž bude naplněna kapacita, už dovnitř nikoho nepustíme,“ uvedla organizátorka akce z Moon music clubu Jana Dvořáková. Klub bude uzpůsoben tak, aby se dovnitř pohodlně vešlo 500 lidí. Část lístků už byla prodaná v předprodeji přes portál ticketpro.

„Po vystoupení bude autogramiáda a možnost focení se členy kapely. Koncert potrvá více než hodinu, včetně případných přídavků,“ dodala Dvořáková. Celý večer už od 21 hodin bude ve stylu Oldies hitů. Organizátoři chtějí návštěvníky naladit na vlnu devadesátých let, kdy se kapela vyhřívala na výsluní české scény.

Kromě Mámy zazní i hity jako Only you, Ať je hudba tvůj lék, Chtěl bych tě líbat a další. V současné době tvoří kapelu členové Václav Jelínek, David Škach a Aleš Lehký. Martin Kocián je jediný z původní sestavy, který se velkého návratu neúčastní.

Na Vysočinu přijede kapela příští měsíc ještě jednou, v sobotu 21. dubna se představí od 20 hodin večer v kulturním domě v Novém Městě na Moravě.