Proč? Začal totiž předprodej na dubnové vystoupení Divadla Járy Cimrmana v Humpolci. A taky rychle skončil.
„Někteří lidé před informačním centrem stáli už od šesti hodin od rána, i když otvíráme až v osm,“ podotkla vedoucí humpolecké kultury Marcela Kubíčková s tím, že na všechny čekající se dostalo.

„Zavedli jsme systém, který se nám osvědčil. Na žádané akce jako jsou třeba Cimrmani nepřijímáme rezervace. Každý si musí vystát frontu a může si zakoupit maximálně čtyři lístky,“ popsala Kubíčková.

„Všechny zájemce o představení Cimrmanů jsme v pátek uspokojili a ještě nám dokonce zbylo třicet lístků, které jsou teď už samozřejmě také rozebrané,“ dodala Marcela Kubíčková.

Fronty se v Humpolci stály kromě Cimrmanů například i na vystoupení Jaromíra Nohavici či dua Eva a Vašek. Další frontu zaměstnanci humpoleckého infocentra očekávají v pondělí, kdy se zahajuje předprodej lístků na koncert Tomáše Kluse.

„Lidé už se na vstupenky ptají a zdaleka to nejsou jen dospívající fanynky, ale i ostatní věkové kategorie,“ upozornila Kubíčková. Podmínky pro koupi vstupenek na vystoupení mladého zpěváka budou o něco mírnější, než u Cimrmanů. „Každý zájemce si bude moci pořídit deset vstupenek na osobu,“ prozradila Kubíčková.